GÅTT TIL STØRRE MANESJER:

GÅTT TIL STØRRE MANESJER: Pierre Marchand fikk sitt gjennombrudd i Cirkus Arnardo. Nå har han gått til større sirkus.

Kjøp bilde

Er du Norges nye sirkusartist?

Annonse

Følg Østlandets Blad på Facebook:

Annonse

 

Cirkus Arnardo er nå på talentjakt, og har utlyst en konkurranse for å finne Norges neste sirkusartist.
 
- Cirkus Arnardo har fått mange henvendelser fra ivrige ungdommer som har gått på kurs for å lære sjonglering, linedans og luft-akrobatikk. Jeg vet at det finnes mange dyktige talenter, og disse får nå muligheten til å vise sine ferdigheter på en profesjonell arena, sier sirkusdirektør Arild Arnardo.
 
Facebook-knapp kommer her
 
- En rekke auditions vil bli arrangert i løpet av årets turné, der en fagjury kårer regionale vinnere, skriver sirkuset i en pressemelding.
 
I september utropes den nasjonale vinneren. Premien som venter Norges nye cirkusartist er en ettertraktet kontrakt på et seks måneder langt engasjement hos Cirkus Arnardo i 2013.
 
comments powered by Disqus