Resultater Follotrimmen - Follo museum

Artikkelen er over 1 år gammel
DEL

Follotrimmen 2018

Resultatliste

Follo museum 30.05.2018

K20-24

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Emilie Dybendal Aulie Kolbotn håndball 154 30:18

Fullførte:1 Påmeldte:3 Startende: 3

K25-29

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Gudrun Ildstad Frogn Kommune BIL 84 31:01

2 Anine Dannemark NOTEAM 88 35:58 04:57

3 Cecilie Simensen NOTEAM 227 38:48 07:47

4 Lilly Knarvik Atlas Copco BIL 99 42:34 11:33

Fullførte:4 Påmeldte:8 Startende: 8

K30-34

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Rakel Ødegaard Frogn Kommune BIL 72 30:40

2 Hege Bakken Team Sportsmanden 5 35:28 04:48

3 Isabel Aarnes NOTEAM 194 37:55 07:15

4 Emelie Viberg Swix/Ulvang 124 39:40 09:00

Fullførte:4 Påmeldte:7 Startende: 7

K35-39

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Hege Nokleby Gullichsen Mitsubihsi Electric Europe B.V 34 30:59

2 Siri Evensen Frogn Kommune BIL 91 36:37 05:38

3 Solveig Finholt Ødegaard NOTEAM 153 40:01 09:02

Fullførte:3 Påmeldte:5 Startende: 5

K40-44

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Margrethe Førre Nardocci SkiLøperne 268 27:58

2 Stine Aarstad Ås lL 33 29:11 01:13

3 Ida Finstad Frogn Kommune BIL 85 30:52 02:54

4 Ester Olsen Frogn Kommune BIL 73 31:04 03:06

5 An-Magritt Eide NOTEAM 11 33:04 05:06

6 Mette Haga Atlas Copco BIL 98 34:58 07:00

7 Johanna Hulbach Frogn Kommune BIL 129 39:47 11:49

8 Lovisa Åkerstrøm NOTEAM 131 41:18 13:20

9 Nina Bernhardsen NOTEAM 77 42:44 14:46

Fullførte:9 Påmeldte:14 Startende: 14

K45-49

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Kim Cecilie Braaen DFI ski 197 31:23

2 Benedikte Selsing NOTEAM 118 32:12 00:49

3 Stine Pedersen Betonmast 135 32:58 01:35

4 Trine Vikanes Frogn Kommune BIL 80 38:20 06:57

5 Vigdis Waaler Team Vigdar 67 38:41 07:18

6 Ruby Semb SkiLøperne / Team Sportsmanden189 39:25 08:02

7 Marit Randall NOTEAM 139 39:51 08:28

8 Tonje Bringsvor SkiLøperne 6 42:38 11:15

Fullførte:8 Påmeldte:14 Startende: 14

K50-54

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Merete Bolin SkiLøperne/Team Sportsmanden 51 31:13

2 Karin Kristin Johansen NOTEAM 113 32:57 01:44

3 Merete Knoph Kvinne 179 34:02 02:49

4 Karin Helena Sjøberg SkiLøperne 56 35:26 04:13

5 Kristin Schau Rustad DFI 105 36:01 04:48

6 Mona Cathrine JohannessenTeam Gamle Kongevei 24 36:39 05:26

7 Synnøve Nødset Nakken NOTEAM 15 38:22 07:09

8 Ingerlise Skarø NOTEAM 114 38:31 07:18

9 Grethe Korbi NOTEAM 117 38:32 07:19

10 Cecilie Yri NMBU 150 40:52 09:39

11 Anne-Grete Buseth Blankenberg NOWAIM 20 42:28 11:15

12 Caroline Nicol NOTEAM 39 50:21 19:08

Fullførte:12 Påmeldte:18 Startende: 18

K55-59

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Ellinor Sekkesæter Frogn kommunes bedriftsidretts 90 31:29

2 Nina Ystehede NOWAIM 3 36:43 05:14

3 Cathrine E. Arnesen Driv IL 49 37:34 06:05

4 Greta Løkhaug NOWAIM 4 38:14 06:45

5 Bente Frøystadvåg Frogn Kommune BIL 128 39:11 07:42

6 Hilde Mork joggekameratene 183 39:41 08:12

7 Kjersti Gram Andersen Skimilajoggen 47 39:49 08:20

8 Guro Solstad NOTEAM 1 43:48 12:19

9 Nina Visjø Veby SkiLøperne 12 43:59 12:30

10 Viil Gombos Udirbil 112 45:06 13:37

Fullførte:10 Påmeldte:11 Startende: 11

K60-64

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Ellen Høyer NOTEAM 184 42:23

Fullførte:1 Påmeldte:5 Startende: 5

K65-69

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Lisbeth Villien NOTEAM 178 40:23

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

M16-19

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Audun Svenning DFI 254 24:38

2 Karsten Ladstein Team Sportsmanden/Oppegård IL43 25:57 01:19

3 Edvard Roll DFI ski 196 31:09 06:31

4 Morten Hansen Fjøsrøkterne 134 39:17 14:39

Fullførte:4 Påmeldte:8 Startende: 8

M20-24

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Petter Ihlebæk Drøbak-Frogn IL 172 25:01

2 Christian Aakervik Solbakken Kråkstad 228 35:48 10:47

3 Eirik Knudsen Gåseidnes Oppegård IL 116 50:55 25:54

Fullførte:3 Påmeldte:7 Startende: 7

M25-29

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Atle Smenes Rustad IL 269 23:20

2 Felix Haug Atlas Copco BIL 101 24:12 00:52

3 Torgeir Einarsønn DanielsenFollo FK 115 31:02 07:42

4 Ronny Kristiansen Drøbak maratonklubb 32 31:54 08:34

5 Charlotte Sandmæl NOTEAM 270 48:45 25:25

Fullførte:5 Påmeldte:11 Startende: 11

M30-34

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Henrik Brøvig Swix/Ulvang 122 22:49

2 Ståle Fenstad Rustad IL 264 23:00 00:11

3 Thomas Oma NOTEAM 55 25:05 02:16

4 Kristoffer Husevåg Mesterbygg Nordby 2 26:52 04:03

5 Hans Ranøyen Homb NOTEAM 143 27:25 04:36

6 Anders R Simensen Brynje 202 27:57 05:08

7 André Kristiansen Frogn Kommune BIL 78 28:06 05:17

8 Alexander Strande NOTEAM 111 29:05 06:16

9 Kim Timoty Engh Atlas Copco BIL 95 31:45 08:56

10 Henrik Gjertsen NOTEAM 221 44:15 21:26

Fullførte:10 Påmeldte:20 Startende: 20

M35-39

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Jan Billy Aas Kråkstad friidrett 31 24:06

2 Anders Haslie Bysseexperten 239 24:22 00:16

3 Johan Widen Frogn Kommune BIL 83 24:50 00:44

4 Bård Alexander Frogn Kommune BIL 126 35:33 11:27

5 Knut Finsberg Atlas Copco BIL 96 37:04 12:58

6 Meister Bombastic Atlas Copco BIL 97 40:50 16:44

Fullførte:6 Påmeldte:10 Startende: 10

M40-44

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Atle Aasterud NOTEAM 125 26:05

2 Per-Johan Aalerud TEAM MENY SKI 181 26:40 00:35

3 Hans Kristian Steen NOTEAM 41 27:54 01:49

4 Kristian Køhn NOTEAM 164 30:21 04:16

5 Tore Barlaup Follo Oppmåling AS 174 30:54 04:49

6 Martin Aamodt NOTEAM 271 31:14 05:09

7 Stig Amdal Follo SK/Udir BIL 132 31:25 05:20

8 Frode Andresen NOTEAM 82 35:13 09:08

9 Vidar Waaler Team Vigdar 66 36:32 10:27

Fullførte:9 Påmeldte:18 Startende: 18

M45-49

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Joar M. Rodal SkiLøperne/Team Sportsmanden 157 24:09

2 Nils Berg Rustad IL 267 24:30 00:21

3 Charles Carsten Granquist Team Sportsmanden / DNB 25 26:43 02:34

4 Rune Wiig Skimt/Betonmast Hære 209 27:02 02:53

5 Kristoffer Engh Svenning Frogn Kommune BIL 74 27:52 03:43

6 Knut Jo Strømsborg NOTEAM 46 28:00 03:51

7 Stig Lima SkiLøperne 22 28:55 04:46

8 Christoffer Ladstein Team Sportsmanden/SkiLøperne 42 29:15 05:06

9 Lars Petter Glomsrud Driv IL/Tieto TEMPO 140 29:39 05:30

10 Fredrik Lie NOTEAM 138 30:26 06:17

11 Morten Ransve NOTEAM 104 31:29 07:20

12 Espen Gustavson Atlas Copco BIL 94 32:35 08:26

13 Anders Jacobsen NOTEAM 40 32:43 08:34

14 Øyvind Hansen NOTEAM 133 32:54 08:45

15 Paal Stähli Siggerud IL - Team rakett 13 33:49 09:40

16 Hans Petter Tomter NOTEAM 272 34:18 10:09

17 Dennis Banelind NOTEAM 35 34:59 10:50

18 Geir Andresen NOTEAM 109 36:04 11:55

19 Glenn Finstad NOTEAM 222 43:10 19:01

Fullførte:19 Påmeldte:30 Startende: 30

M50-54

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Geir Simonsen Telenor/Drøbak-Frogn IL 147 25:16

2 Royne Kreutz SkiLøperne 156 26:51 01:35

3 Arve Mjelde Oppegard Kommune BIL 86 27:11 01:55

4 Wilfred Østgulen Skimt 265 27:17 02:01

5 Steinar Lien Team Sportsmanden 89 27:57 02:41

6 Knut Bjørn Stokke NMBU/Ås IL 190 28:21 03:05

7 Jim Tørresen NOTEAM 244 28:51 03:35

8 Hans-Jørgen Lund SkiLøperne/Team Sportsmanden 50 29:19 04:03

9 Svein Erik Salthe Canon 38 29:58 04:42

10 Trond Ole Moldvær NOTEAM 27 30:31 05:15

11 Christian Ramstad NOTEAM 121 31:22 06:06

12 Jan-Egil Roll NOTEAM 173 33:03 07:47

13 Jo Mellemstuen NOTEAM 170 34:31 09:15

14 Per Wollbraaten Frogn Kommune BIL 76 34:48 09:32

15 Kristian Kaltenborn NOTEAM 171 36:21 11:05

16 Torbjørn Sandmæl Brevpost Il 145 48:45 23:29

Fullførte:16 Påmeldte:28 Startende: 28

M55-59

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Bernt Michael Kallevik Frogn Kommune BIL 81 26:52

2 Odd-Tore Eide Helse-Invest 59 27:48 00:56

3 Bjørn Huso Ås IL 161 28:51 01:59

4 Hans Petter Stenberg Fam. Mysen 258 30:54 04:02

5 Karl Erik Berge Tun Media 186 31:33 04:41

6 Ola Øvstedal NMBU 53 33:16 06:24

7 Trond Einar Nilsen NOTEAM 223 34:39 07:47

8 Jon Weydahl Drøbak maratonklubb 108 35:23 08:31

9 Helge Simonsen SkiLøperne 52 36:08 09:16

10 Geir Aamodt NOTEAM 28 36:24 09:32

11 Stein Kåre Nakken NOTEAM 160 37:43 10:51

12 Trond Haraldsen NOTEAM 169 37:44 10:52

13 Per Flatmo NOTEAM 158 41:50 14:58

M60-64

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Vidar Sandnes Frogn Kommune BIL 75 32:20

2 Simensen Øystein NOTEAM 201 32:58 00:38

3 Morten Hansen Drøbak maratonklubb 211 35:36 03:16

4 Åge Kristiansen Frogn Kommune BIL 93 37:55 05:35

5 Olav Strande Pon Equipment 213 38:11 05:51

6 Per Bakke Jensen NOTEAM 64 39:34 07:14

7 Jon Furu Skimilajoggen 36 41:14 08:54

Fullførte:7 Påmeldte:12 Startende: 12

M65-69

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Sørsdal Svein Nokia 212 28:49

2 Arvid Tomasgård Drøbak maratonklubb 123 33:25 04:36

3 Johnny Mikkelsen RUNFUN 62 35:38 06:49

4 Lars-A Boge RUNFUN 54 40:16 11:27

Fullførte:4 Påmeldte:8 Startende: 8

M70-74

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Nils Thorsen Soon Ski 148 33:57

2 Jan Erik Simensen NOTEAM 149 36:40 02:43

3 Terje Hellemose NOTEAM 159 42:49 08:52

4 Sverre Espedalen Skimilajoggen 65 44:10 10:13

Fullførte:4 Påmeldte:7 Startende: 7

Trim

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

NC Alnes, Johan NOTEAM 1007 Fullført

NC Anderssen, Trine Frogn Kommune BIL 1062 Fullført

NC Andresen, Tone Merete Atlas Copco BIL 1054 Fullført

NC Askildsen, Erle Frogn Kommune BIL 1052 Fullført

NC Auren, Bjørn NOTEAM 1060 Fullført

NC Bakkemo, Lillian Oppegard Kommune BIL 1123 Fullført

NC Berg, Arvid NOTEAM 1154 Fullført

NC Bergane, Turid NOTEAM 1137 Fullført

NC Bergsjø, Bård Thorsen biovital AS 1070 Fullført

NC Birkelund, Grete Oppegård kommune 1078 Fullført

NC Bjørheim, Sidsel Frogn Kommune BIL 1051 Fullført

NC Bonden, Anne Frogn Kommune BIL 1032 Fullført

NC Bråni, Eva Oppegard Kommune BIL 1124 Fullført

NC Bråthen, Jorunn S Tools AS 1136 Fullført

NC Dørum, Jarle NOTEAM 1014 Fullført

NC Edvardsen, Britt Nettpartner AS 1072 Fullført

NC Eiesland, Gro NOTEAM 1103 Fullført

NC Ellefsen, Turid NOTEAM 1040 Fullført

NC Ensrud, Ragnhild NOTEAM 1099 Fullført

NC Falch, Marith NOTEAM 1004 Fullført

NC Fischer, Ragnhild B. NOTEAM 1139 Fullført

NC Flatebø, Ingeborg Ski kommune 1118 Fullført

NC Fosberg, Beathe NOTEAM 1081 Fullført

NC Gjevik, Martin Solbakken Borettslag 1107 Fullført

NC Gomnæs, Gro S NOTEAM 1100 Fullført

NC Grini, Marianne Oppegard Kommune BIL 1035 Fullført

NC Gulbrandsen, Liv Scharp NOTEAM 1140 Fullført

NC Hage, Inger-Berit Furre Oppegård kommune/NAV 1059 Fullført

NC Halvorsen, Kristin Atlas Copco BIL 1057 Fullført

NC Hammer, Øistein Oppegard Kommune BIL 1064 Fullført

NC Haug, Elise Solbakken 1144 Fullført

NC Haugersveen, Tone Oppegard Kommune BIL 1131 Fullført

NC Hebnes, Solveig NOTEAM 1000 Fullført

NC Henriksen, Egil NOTEAM 1156 Fullført

NC Hylander, Karin Oppegard Kommune BIL 1080 Fullført

NC Jensen, Elisabeth NOTEAM 1153 Fullført

NC Jerven, Ellen NOTEAM 1003 Fullført

NC Jerven, Gunnar NOTEAM 1002 Fullført

NC Johansen, Finn Østlandets Blad 1011 Fullført

NC Jura, Magdalena NOTEAM 1015 Fullført

NC Kristiansen, Kjell NOTEAM 1113 Fullført

NC Kristiansen, Vigdis Frogn Kommune BIL 1030 Fullført

NC Krog, Ellen Kathrine Frogn Kommune BIL 1106 Fullført

NC Larsen, Gunn Teppestad Oppegard Kommune BIL 1128 Fullført

NC Larsen, Hanne Christine Oppegard Kommune BIL 1127 Fullført

NC Loftheim, Bodil Thorsen biovital AS 1067 Fullført

NC Massey, Trine Frogn Kommune BIL 1028 Fullført

NC Matsen, Heidi OK B.I.L. 1019 Fullført

NC Mjøsund, Åse Frogn Kommune BIL 1050 Fullført

NC Mårteig, Ellen Frogn Kommune 1026 Fullført

NC Olberg, Nina Atlas Copco BIL 1152 Fullført

NC Olsen, Inger Johanne NOTEAM 1013 Fullført

NC Paulsen, Gro Oppegard Kommune BIL 1125 Fullført

NC Pedersen, Mette Oftedal Frogn Kommune BIL 1025 Fullført

NC Preus, Allis Frogn Kommune BIL 1039 Fullført

NC Reian, Knut joggekameratene 1061 Fullført

NC Rokkones, Nils NOTEAM 1130 Fullført

NC Rolstad, Marie Oppegard Kommune BIL 1121 Fullført

NC Saxebøl, Anne NOTEAM 1094 Fullført

NC Selnes, Bente Oppegard Kommune BIL 1122 Fullført

NC Simonsen, Anne-Lisbeth Frogn Kommune BIL 1034 Fullført

NC Skatter, Elisabeth Atlas Copco BIL 1056 Fullført

NC Skjærvik, Marion Nettpartner AS 1075 Fullført

NC Sparengen, Elin ABC audiovisuell teknikk as 1012 Fullført

NC Spæren, Tomine NOTEAM 1157 Fullført

NC Stenerud, Berit Follo tingrett 1008 Fullført

NC Stenerud, Kristin IBM Klubben 1085 Fullført

NC Syversen, Tor Thorsen biovital AS 1071 Fullført

NC Torpen, Tove Nettpartner AS 1076 Fullført

NC Unelsrød, Hilde Frogn Kommune BIL 1091 Fullført

NC Volden, Marit Thorsen biovital AS 1066 Fullført

NC Wickstrøm, Grete Frogn Kommune BIL 1090 Fullført

NC Årnes, Sidsel Marie OK B.I.L. 1018 Fullført

Fullførte:73 Påmeldte:156 Startende: 156

Totalt: Antall: 226

Emit

eTiming Utskrevet:30.05.2018 20:51:29 Side:8

Artikkeltags