Resultater fra Follotrimmen i Ås

Artikkelen er over 1 år gammel
DEL

Resultater Follotrimmen 2018 - NMBU, 02.05.2018

K16-19

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Ellinor Fossheim Solberg Team Solberg 103 19:05

2 Emma Axelsen Oppegård IL 237 20:29 01:24

Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende: 2

K20-24

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Emilie Kongsten Ås IL 210 19:11

2 Emilie Dybendal Aulie Kolbotn håndball 154 21:33 02:22

3 Vilde T Jerve XXL SKI 242 22:35 03:24

Fullførte:3 Påmeldte:3 Startende: 3

K25-29

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Gudrun Ildstad Frogn Kommune BIL 84 21:22

2 Mekdes Ourge NOTEAM 252 23:46 02:24

3 Silje R Kierulf Ås IL 235 23:56 02:34

4 Anine Dannemark NOTEAM 88 25:20 03:58

5 Hindya XXL SKI 248 25:42 04:20

6 Cecilie Simensen NOTEAM 227 27:28 06:06

7 Lilly Knarvik Atlas Copco BIL 99 29:04 07:42

Fullførte:7 Påmeldte:8 Startende: 8

K30-34

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Elin Sophie Ones FOPIL 37 21:34

2 Isabel Aarnes NOTEAM 194 26:04 04:30

3 Hege Bakken Team Sportsmanden 5 26:05 04:31

4 Jonas Fosseng NOTEAM 240 28:40 07:06

Fullførte:4 Påmeldte:7 Startende: 7

K35-39

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Hege Nokleby Gullichsen Mitsubihsi Electric Europe B.V 34 22:10

2 Inger Rødseth NOTEAM 57 25:15 03:05

3 Siri Evensen Frogn Kommune BIL 91 26:31 04:21

4 Solveig Finholt Ødegaard NOTEAM 153 27:23 05:13

5 Hanne Bentsen NOTEAM 152 28:01 05:51

Fullførte:5 Påmeldte:5 Startende: 5

K40-44

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Stine Aarstad Ås lL 33 20:44

2 Ida Finstad Frogn Kommune BIL 85 21:56 01:12

3 Ester Olsen Frogn Kommune BIL 73 21:59 01:15

4 An-Magritt Eide NOTEAM 11 22:44 02:00

5. Mette Haga Atlas Copco BIL 98 22:44 02:00

6 Lovisa Åkerstrøm NOTEAM 131 26:31 05:47

7 Johanna Hulbach Frogn Kommune BIL 129 26:33 05:49

8 Ama Tien Nguyen-Skaret NOTEAM 247 28:37 07:53

9 Linda M Karlsen NOTEAM 234 28:52 08:08

10 Nina Bernhardsen NOTEAM 77 29:58 09:14

11 Lena Renate Kvist NOTEAM 87 31:33 10:49

Fullførte:11 Påmeldte:12 Startende: 12

K45-49

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Monika Hjerpseth Team Sportsmanden 214 22:44

2 Kim Cecilie Braaen DFI ski 197 23:37 00:53

3 Stine Pedersen Betonmast 135 23:50 01:06

4 Kirsty Gran Drøbak-Frogn IL 168 24:07 01:23

5 Trine Vikanes Frogn Kommune BIL 80 26:33 03:49

6 Helga Kringen SkiLøperne 162 27:16 04:32

7 Vigdis Waaler Team Vigdar 67 27:25 04:41

8 Ruby Semb SkiLøperne / Team Sportsmanden189 31:05 08:21

9 Mona Svenning Oppegard Kommune BIL 250 34:05 11:21

NC Tonje Bringsvor SkiLøperne 6 00:00

Fullførte:10 Påmeldte:14 Startende: 14

K50-54

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Merete Bolin SkiLøperne/Team Sportsmanden 51 22:02

2 Karin Kristin Johansen NOTEAM 113 23:05 01:03

3 Mariann Nornes NOTEAM 17 23:48 01:46

4 Inger Anne Pedersen Oppegård IL 176 24:07 02:05

5 Merete Knoph Kvinne 179 24:18 02:16

6 Kristin Schau Rustad DFI 105 24:37 02:35

7 Anita Karterud Frogn Kommune BIL 127 24:57 02:55

8 Kristin Taylor SkiLøperne 192 25:39 03:37

9 Cecilie Yri NMBU 150 25:57 03:55

10 Bodil Norderval NOTEAM 16 26:40 04:38

11 Grethe Korbi NOTEAM 117 27:43 05:41

12 Ingerlise Skarø NOTEAM 114 27:44 05:42

13 Anne-Grete Buseth Blankenberg NOWAIM 20 27:48 05:46

14 Synnøve Nødset Nakken NOTEAM 15 29:16 07:14

Fullførte:14 Påmeldte:18 Startende: 18

K55-59

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Ellinor Sekkesæter Frogn kommunes bedriftsidretts 90 22:51

2 Nina Ystehede NOWAIM 3 25:57 03:06

3 Cathrine E. Arnesen Driv IL 49 26:01 03:10

4 Greta Løkhaug NOWAIM 4 26:55 04:04

5 Bente Frøystadvåg Frogn Kommune BIL 128 27:07 04:16

6 Marianne S Engen SkiLøperne 243 29:13 06:22

7 Guro Solstad NOTEAM 1 30:12 07:21

8 Viil Gombos Udirbil 112 30:22 07:31

9 Nina Visjø Veby SkiLøperne 12 30:31 07:40

Fullførte:9 Påmeldte:11 Startende: 11

K60-64

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Guri Drottning Aarnes Ås IL 18 21:55

2 Wenche Dørum Skimilajoggen 141 24:56 03:01

3 May Britt Esse Berge Oppegard Kommune BIL 206 29:39 07:44

4 Ellen Høyer NOTEAM 184 30:24 08:29

Fullførte:4 Påmeldte:5 Startende: 5

K65-69

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Lisbeth Villien NOTEAM 178 28:40

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

M16-19

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Audun Svenning DFI 254 17:46

2 Karsten Ladstein Team Sportsmanden/Oppegård IL43 18:29 00:43

3 Eivind Carlsen NOTEAM 246 19:00 01:14

4 Sondre Try Myrmel NOTEAM 236 20:28 02:42

5 Edvard Roll DFI ski 196 21:47 04:01

6 Mikkel Grevsnes NOTEAM 200 23:44 05:58

Fullførte:6 Påmeldte:8 Startende: 8

M20-24

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Magnus Langseth XXL SKI 224 17:33

2 Petter Ihlebæk Drøbak-Frogn IL 172 17:45 00:12

3 Christian Aakervik Solbakken Kråkstad 228 25:00 07:27

4 Marius Storbråten Snauskallen IL 232 25:36 08:03

5 Eirik Knudsen Gåseidnes Oppegård IL 116 28:27 10:54

Fullførte:5 Påmeldte:7 Startende: 7

M25-29

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Daniel W. Stubbsveen XXL/Ski Skiløperne 225 18:49

2 Martin Hansen Team Hansen 193 18:52 00:03

3 Halvor Steinsholt Blodsmak Sportsklubb 19 19:17 00:28

4 Milleret Cyril Mina 251 19:47 00:58

5 Torgeir Einarsønn DanielsenFollo FK 115 21:19 02:30

6 Mats Storbråten Snauskallen IL 231 23:56 05:07

7 Ronny Kristiansen Drøbak maratonklubb 32 24:32 05:43

Fullførte:7 Påmeldte:9 Startende: 9

M30-34

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Henrik Brøvig Swix/Ulvang 122 16:19

2 Hans Ranøyen Homb NOTEAM 143 17:36 01:17

3 Kristoffer Husevåg Mesterbygg Nordby 2 18:02 01:43

4 Anders R Simensen Brynje 202 19:07 02:48

5 Andreas H Nikolic NOTEAM 238 20:37 04:18

6 Alexander Strande NOTEAM 111 20:53 04:34

7 Thomas Corodius Sawe Mina 255 24:33 08:14

8 Linus Brattgjerd NOTEAM 241 25:44 09:25

9 Dag Kristoffersen Frogn Kommune 257 26:38 10:19

10 Henrik Gjertsen NOTEAM 221 28:46 12:27

Fullførte:10 Påmeldte:19 Startende: 19

M35-39

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Jan Billy Aas Kråkstad friidrett 31 17:15

2 Anders Haslie Bysseexperten 239 17:27 00:12

3 Johan Widen Frogn Kommune BIL 83 17:41 00:26

4 Anders Glette Ås IL 58 19:56 02:41

5 Knut LYNGAR Skigo XC Team 21 22:08 04:53

6 Morten Lyngved NOTEAM 185 24:00 06:45

7 Bård Alexander Frogn Kommune BIL 126 25:15 08:00

8 Knut Finsberg Atlas Copco BIL 96 26:42 09:27

Fullførte:8 Påmeldte:10 Startende: 10

M40-44

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Roger Thompson Driv IL / Team Sportsmanden 61 16:34

2 Atle Aasterud NOTEAM 125 18:40 02:06

3 Jarle Blindheim NOTEAM 229 19:12 02:38

4 Olav Fjeld Kraygerud KBM 256 19:34 03:00

5 Per-Johan Aalerud TEAM MENY SKI 181 19:58 03:24

6 Kristian Køhn NOTEAM 164 21:48 05:14

7 Stig Amdal Follo SK/Udir BIL 132 22:28 05:54

8 Mengesteas H Ubuy NOTEAM 249 22:35 06:01

9 Tore Barlaup Follo Oppmåling AS 174 22:48 06:14

10 Vidar Waaler Team Vigdar 66 25:06 08:32

11 Greyson Nyametua MINA 253 30:11 13:37

12 Jan Nordal Hansen NOTEAM 199 31:06 14:32

Fullførte:12 Påmeldte:16 Startende: 16

M45-49

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Joar M. Rodal SkiLøperne/Team Sportsmanden 157 17:31

2 Ulf Erik Forsbakk Driv IL 163 19:11 01:40

3 Christoffer Ladstein Team Sportsmanden/SkiLøperne 42 19:43 02:12

4 Stig Lima SkiLøperne 22 19:51 02:20

Erling Uno Brudberg Asko SL 204 19:51 02:20

6 Dag Hjerpseth Team Sportsmanden 180 20:04 02:33

7 Kristoffer Engh Svenning Frogn Kommune BIL 74 20:23 02:52

8 Knut Jo Strømsborg NOTEAM 46 20:31 03:00

9 Ole Martin Bollandsås MINA-NMBU 203 20:35 03:04

10 Frode Myrmel Hobøl IL 165 21:30 03:59

11 Fredrik Lie NOTEAM 138 21:32 04:01

12 Atle Andersen DFO 245 22:27 04:56

13 Morten Ransve NOTEAM 104 22:49 05:18

14 Anders Jacobsen NOTEAM 40 23:33 06:02

15 Øyvind Hansen NOTEAM 133 23:51 06:20

16 Paal Stähli Siggerud IL - Team rakett 13 24:03 06:32

17 Stian Pedersen SkiLøperne 175 24:42 07:11

18 Øyvind Staff Dfo 137 25:42 08:11

19 Glenn Finstad NOTEAM 222 28:31 11:00

20 Dennis Banelind NOTEAM 35 29:00 11:29

Fullførte:20 Påmeldte:26 Startende: 26

M50-54

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Geir Simonsen Telenor/Drøbak-Frogn IL 147 17:30

2 Royne Kreutz NOTEAM 156 19:12 01:42

3 Arve Mjelde Oppegard Kommune BIL 86 19:17 01:47

4 Knut Bjørn Stokke NMBU/Ås IL 190 19:39 02:09

5 Rolf Gran NOTEAM 63 19:49 02:19

6 Steinar Lien Team Sportsmanden 89 20:00 02:30

7 Svein Hagen Team Sportsmanden 60 20:02 02:32

8 Jim Tørresen NOTEAM 244 20:33 03:03

9 Hans-Jørgen Lund SkiLøperne/Team Sportsmanden 50 20:38 03:08

10 Svein Erik Salthe Canon 38 20:43 03:13

11 Stig Aulie Coop Øst 155 21:26 03:56

12 Trond Ole Moldvær NOTEAM 27 21:34 04:04

13 Kåre Storbraten Rustad IL 230 21:45 04:15

14 Christian Ramstad NOTEAM 121 21:47 04:17

15 Knut Kråkenes NOTEAM 144 21:50 04:20

16 Jan-Egil Roll NOTEAM 173 22:23 04:53

17 Vegard Birkelund Kolbotn SK 45 22:31 05:01

18 Lars Kværner NOTEAM 119 22:43 05:13

19 Lars Even Andersen NOTEAM 188 23:00 05:30

20 Per Wollbraaten Frogn Kommune BIL 76 24:04 06:34

21 Jo Mellemstuen NOTEAM 170 24:38 07:08

22 Torbjørn Sandmæl Brevpost Il 145 24:49 07:19

23 Trond Johannessen Team Gamle Kongevei 23 25:23 07:53

24 Kristian Kaltenborn NOTEAM 171 29:02 11:32

Fullførte:24 Påmeldte:26 Startende: 26

M55-59

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Bernt Michael Kallevik Frogn Kommune BIL 81 18:53

2 Odd-Tore Eide NOTEAM 59 19:53 01:00

3 Bjørn Huso Ås IL 161 20:36 01:43

4 Ola Øvstedal NMBU 53 20:48 01:55

5 Jonny Storbråten Rustad IL 233 21:56 03:03

6 Svein Erik Nornes Nordea IL 182 21:57 03:04

7 Arne Iversen AAB BIL 107 22:21 03:28

8 Stein Paulsen Team Sportsmanden 146 22:39 03:46

9 Espen Kurås NOTEAM 26 22:52 03:59

10 Hans Petter Stenberg Fam. Mysen 258 23:39 04:46

11 Erik Andersen Ås IL 208 23:59 05:06

12 Trond Einar Nilsen NOTEAM 223 24:50 05:57

13 Per Flatmo NOTEAM 158 24:52 05:59

14 Jon Weydahl Drøbak maratonklubb 108 24:54 06:01

15 Helge Simonsen SkiLøperne 52 25:38 06:45

16 Geir Aamodt NOTEAM 28 25:44 06:51

17 Stein Kåre Nakken NOTEAM 160 26:15 07:22

18 Trond Haraldsen NOTEAM 169 27:41 08:48

Fullførte:18 Påmeldte:25 Startende: 25

M60-64

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Vidar Sandnes Frogn Kommune BIL 75 23:05

2 Simensen Øystein NOTEAM 201 24:25 01:20

3 Morten Hansen Drøbak maratonklubb 211 25:27 02:22

4 Åge Kristiansen Frogn Kommune BIL 93 25:35 02:30

5 Olav Strande Pon Equipment 213 26:11 03:06

6 Gunnar Fjeld NOTEAM 130 26:47 03:42

7 Per Bakke Jensen NOTEAM 64 29:05 06:00

8 Jon Furu Skimilajoggen 36 29:34 06:29

9 Einar Kaufmann Vestby VGS 14 31:35 08:30

Fullførte:9 Påmeldte:12 Startende: 12

M65-69

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Sørsdal Svein Nokia 212 21:34

2 Johnny Mikkelsen RUNFUN 62 24:38 03:04

3 Lars-A Boge RUNFUN 54 27:06 05:32

4 Christian Lillo NOTEAM 195 28:47 07:13

Fullførte:4 Påmeldte:6 Startende: 6

M70-74

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Nils Thorsen Soon Ski 148 24:36

2 Jan Erik Simensen NOTEAM 149 26:23 01:47

3 Svein Ole Skjæveland Drøbak maraton klubb 30 28:29 03:53

4 Sverre Espedalen Skimilajoggen 65 29:15 04:39

5 Terje Hellemose NOTEAM 159 30:01 05:25

Fullførte:5 Påmeldte:7 Startende: 7

Trim

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

NC Alnes, Johan NOTEAM 1007 Fullført

NC Amundsen, Rita Oppegard Kommune BIL 1126 Fullført

NC Anderssen, Trine Frogn Kommune BIL 1062 Fullført

NC Andresen, Tone Merete Atlas Copco BIL 1054 Fullført

NC Anthonisen, Stine NOTEAM 1108 Fullført

NC Arstal, Mariann Thorsen biovital AS 1069 Fullført

NC Askildsen, Erle Frogn Kommune BIL 1052 Fullført

NC Aulie, Mette Hansen Frogn kommunes bedriftsidretts 1041 Fullført

NC Auren, Bjørn NOTEAM 1060 Fullført

NC Bakkemo, Lillian Oppegard Kommune BIL 1123 Fullført

NC Barkeng, Marte NOTEAM 1117 Fullført

NC Barkvoll, Hanne Frogn Kommune BIL 1042 Fullført

NC Berg, Arvid NOTEAM 1154 Fullført

NC Berg, Gjertrine NOTEAM 1116 Fullført

NC Bergane, Turid NOTEAM 1137 Fullført

NC Birkelund, Grete Oppegård kommune 1078 Fullført

NC Bjørheim, Sidsel Frogn Kommune BIL 1051 Fullført

NC Bråthen, Jorunn S Tools AS 1136 Fullført

NC Bråthen, Kari Frogn Kommune BIL 1046 Fullført

NC Buer, Anne Follo tingrett 1009 Fullført

NC Cruickshank, Merethe Oppegard Kommune BIL 1063 Fullført

NC Dørum, Jarle NOTEAM 1014 Fullført

NC Edvardsen, Britt Nettpartner AS 1072 Fullført

NC Ellefsen, Turid NOTEAM 1040 Fullført

NC Ensrud, Ragnhild NOTEAM 1099 Fullført

NC Falch, Marith NOTEAM 1004 Fullført

NC Fausa, Nina Frogn Kommune BIL 1044 Fullført

NC Fischaa, Gro Oppegård kommune Idrettslag 1079 Fullført

NC Gjevik, Martin Solbakken Borettslag 1107 Fullført

NC Gomnæs, Gro S NOTEAM 1100 Fullført

NC Grumstad, Hilde NOTEAM 1147 Fullført

NC Grundvold, Agnes NOTEAM 1151 Fullført

NC Grønlund, Elizabeth Frogn Kommune BIL 1045 Fullført

NC Gulbrandsen, Liv Scharp NOTEAM 1140 Fullført

NC Halvorsen, Kristin Atlas Copco BIL 1057 Fullført

NC Hammer, May-Britt Atlas Copco BIL 1055 Fullført

NC Hansen, Heidi Thorsen biovital AS 1068 Fullført

NC Haugersveen, Tone Oppegard Kommune BIL 1131 Fullført

NC Hebnes, Solveig NOTEAM 1000 Fullført

NC Hoven, Runi Frogn Kommune BIL 1029 Fullført

NC Haave, Heidi NOTEAM 1097 Fullført

NC Jankov, Cathrine NOTEAM 1112 Fullført

NC Jensen, Elisabeth NOTEAM 1153 Fullført

NC Jensen, Lise Katrin Solbakken Borettslag 1093 Fullført

NC Jerven, Ellen NOTEAM 1003 Fullført

NC Jerven, Gunnar NOTEAM 1002 Fullført

NC Johansen, Finn Østlandets Blad 1011 Fullført

NC Johansen, Thorolf Skimilajoggen 1135 Fullført

NC Jura, Magdalena NOTEAM 1015 Fullført

NC Kleven, Nina Frogn Kommune BIL 1049 Fullført

NC Kristiansen, Jan Gunnar NOTEAM 1006 Fullført

NC Kristiansen, Kjell NOTEAM 1113 Fullført

NC Krog, Ellen Kathrine Frogn Kommune BIL 1106 Fullført

NC Kaas, Unn Nettpartner AS 1073 Fullført

NC Larsen, Gunn Teppestad Oppegard Kommune BIL 1128 Fullført

NC Loftheim, Bodil Thorsen biovital AS 1067 Fullført

NC Massey, Trine Frogn Kommune BIL 1028 Fullført

NC Matsen, Heidi OK B.I.L. 1019 Fullført

NC Mehl, Anna NOTEAM 1155 Fullført

NC Mjøsund, Åse Frogn Kommune BIL 1050 Fullført

NC Mo, Karin NOTEAM 1104 Fullført

NC Mortensen, Mette NOTEAM 1098 Fullført

NC Mårteig, Ellen Frogn Kommune 1026 Fullført

NC Noordermeer, Lennart MINA/NMBU 1150 Fullført

NC Norberg, Bjørg Frogn Kommune BIL 1084 Fullført

NC Nylund, Kjersti Atlas Copco BIL 1058 Fullført

NC Olberg, Nina Atlas Copco BIL 1152 Fullført

NC Paulsen, Gro Oppegard Kommune BIL 1125 Fullført

NC Pedersen, Mette Oftedal Frogn Kommune BIL 1025 Fullført

NC Pettersen, Wenche Frogn Kommune BIL 1048 Fullført

NC Pilskog, Tove NOTEAM 1010 Fullført

NC Reian, Knut joggekameratene 1061 Fullført

NC Rokkones, Nils NOTEAM 1130 Fullført

NC Rolstad, Marie Oppegard Kommune BIL 1121 Fullført

NC Ryste, Siw Frogn Kommune BIL 1047 Fullført

NC Rytterager, May-Grete NOTEAM 1148 Fullført

NC Saxebøl, Anne NOTEAM 1094 Fullført

NC Schønberg, Lill Eva NOTEAM 1111 Fullført

NC Selnes, Bente Oppegard Kommune BIL 1122 Fullført

NC Skatter, Elisabeth Atlas Copco BIL 1056 Fullført

NC Skjærvik, Marion Nettpartner AS 1075 Fullført

NC Sparengen, Elin ABC audiovisuell teknikk as 1012 Fullført

NC Spæren, Bror NOTEAM 1138 Fullført

NC Spæren, Bror NOTEAM 1139 Fullført

NC Stenerud, Berit Follo tingrett 1008 Fullført

NC Stenerud, Kristin IBM Klubben 1085 Fullført

NC Stensland, Stian NMBU 1149 Fullført

NC Syversen, Tor Thorsen biovital AS 1071 Fullført

NC Teigen, Marianne Skibertene 1105 Fullført

NC Thune-Holm, Reidun Oppegard Kommune BIL 1129 Fullført

NC Torp, Marte FOPIL 1037 Fullført

NC Volden, Marit Thorsen biovital AS 1066 Fullført

NC Wendt, Marina FOPIL 1036 Fullført

NC Winther, Irene J. NOTEAM 1005 Fullført

NC Ødegård, Marianne Meier NOTEAM 1101 Fullført

NC Årnes, Sidsel Marie OK B.I.L. 1018 Fullført

NC Aasbrein, Vigdis Frogn Kommune BIL 1083 Fullført

Fullførte:97 Påmeldte:154 Startende: 154

Totalt: Antall: 295

Emit

Artikkeltags