Resultater fra Follotrimmen i Hvitsten

Artikkelen er over 1 år gammel
DEL

Follotrimmen 2018 - Hvitsten

K16-19

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Mia Kristine Wiig NOTEAM 293 25:48

Fullførte:1 Påmeldte:8 Startende: 8

K20-24

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Emilie Kongsten Ås IL 210 23:14

2 Emilie Dybendal Aulie Kolbotn håndball 154 25:09 01:55

3 Sunniva Ramstad NOTEAM 300 31:13 07:59

Fullførte:3 Påmeldte:4 Startende: 4

K25-29

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Anine Dannemark NOTEAM 88 31:12

Fullførte:1 Påmeldte:9 Startende: 9

K30-34

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Isabel Aarnes NOTEAM 194 30:58

Fullførte:1 Påmeldte:7 Startende: 7

K35-39

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Hege Nokleby Gullichsen Driv IL 34 26:43

2 Siri Evensen Frogn Kommune BIL 91 29:54 03:11

3 Inger Rødseth NOTEAM 57 31:04 04:21

4 Solveig Finholt Ødegaard NOTEAM 153 33:22 06:39

5 Hanne Bentsen NOTEAM 152 33:23 06:40

Fullførte:5 Påmeldte:5 Startende: 5

K40-44

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Margrethe Førre Nardocci SkiLøperne 268 25:02

2 Ida Finstad Frogn Kommune BIL 85 25:45 00:43

3 Mette Haga Atlas Copco BIL 98 28:13 03:11

4 Lovisa Åkerstrøm NOTEAM 131 30:37 05:35

5 Hege Bråthen Kristiansen NOTEAM 106 33:41 08:39

6 Johanna Hulbach Frogn Kommune BIL 129 33:47 08:45

7 Anna Jensen NOTEAM 304 33:57 08:55

K45-49

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Benedikte Selsing NOTEAM 118 26:44

2 Stine Pedersen Betonmast 135 28:43 01:59

3 Ruby Semb SkiLøperne / Team Sportsmanden189 31:24 04:40

4 Trine Vikanes Frogn Kommune BIL 80 32:49 06:05

5 Marit Randall NOTEAM 139 33:41 06:57

6 Vigdis Waaler Team Vigdar 67 34:02 07:18

7 Tonje Bringsvor SkiLøperne 6 37:07 10:23

8 Mona Svenning Oppegard Kommune BIL 250 40:19 13:35

Fullførte:8 Påmeldte:14 Startende: 14

K50-54

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Merete Bolin SkiLøperne/Team Sportsmanden 51 27:31

2 Inger Anne Pedersen Oppegård IL 176 28:28 00:57

3 Karin Kristin Johansen NOTEAM 113 28:31 01:00

4 Merete Knoph Kvinne 179 29:47 02:16

5 Kristin Schau Rustad DFI 105 30:01 02:30

6 Karin Helena Sjøberg SkiLøperne 56 30:02 02:31

7 Janne Lundvall NOTEAM 288 30:23 02:52

8 Anita Myrmæl SkiLøperne 136 31:06 03:35

9 Cecilie Yri NMBU 150 31:16 03:45

10 Bodil Norderval NOTEAM 16 31:50 04:19

11 Ingerlise Skarø NOTEAM 114 32:43 05:12

Grethe Korbi NOTEAM 117 32:43 05:12

13 Vivian Tiltnes Team Coop 276 32:54 05:23

14 Anne-Grete Buseth Blankenberg NOWAIM 20 37:18 09:47

15 Bjørg Ottesen Team Coop 279 52:01 24:30

Fullførte:15 Påmeldte:21 Startende: 21

K55-59

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Ellinor Sekkesæter Frogn kommunes bedriftsidretts 90 28:14

2 Nina Ystehede NOWAIM 3 31:50 03:36

3 Kjersti Gram Andersen Skimilajoggen 47 32:26 04:12

4 Hilde Mork joggekameratene 183 33:27 05:13

5 Greta Løkhaug NOWAIM 4 33:45 05:31

6 Tove Johansen Team Coop 277 49:46 21:32

NC Nina Visjø Veby SkiLøperne 12 00:00

K60-64

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Guri Drottning Aarnes Ås IL 18 26:22

2 Wenche Dørum Skimilajoggen 141 32:28 06:06

Fullførte:2 Påmeldte:5 Startende: 5

K65-69

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Lisbeth Villien NOTEAM 178 36:13

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

M16-19

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Karsten Ladstein Team Sportsmanden/Oppegård IL43 21:21

2 Audun Svenning DFI 254 22:07 00:46

3 Sondre Try Myrmel NOTEAM 236 24:50 03:29

4 Morten Hansen Fjøsrøkterne 134 30:22 09:01

Fullførte:4 Påmeldte:10 Startende: 10

M20-24

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Christian Aakervik Solbakken Kråkstad 228 30:53

2 Eirik Knudsen Gåseidnes Oppegård IL 116 37:06 06:13

Fullførte:2 Påmeldte:8 Startende: 8

M25-29

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Pål Onsrud Team Sportsmanden 281 20:12

2 Martin Hansen Team Hansen 193 22:44 02:32

3 Halvor Steinsholt Blodsmak Sportsklubb 19 22:45 02:33

4 Rafal Aleksanderowicz Scan Sorwey 282 23:18 03:06

5 Ronny Kristiansen Drøbak maratonklubb 32 28:16 08:04

6 Markus Molin Wang NOTEAM 187 28:35 08:23

Fullførte:6 Påmeldte:14 Startende: 14

M30-34

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Henrik Brøvig Swix/Ulvang 122 19:35

2 Håkon Stende NOTEAM 303 20:00 00:25

3 Kristoffer Husevåg Mesterbygg Nordby 2 22:58 03:23

4 André Kristiansen Frogn Kommune BIL 78 23:07 03:32

5 Eivind Larsen UIO 226 23:43 04:08

6 Kim Timoty Engh Atlas Copco BIL 95 25:19 05:44

7 Henrik Gjertsen NOTEAM 221 37:06 17:31

Fullførte:7 Påmeldte:22 Startende: 22

M35-39

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Jan Billy Aas Kråkstad friidrett 31 21:00

2 Johan Widen Frogn Kommune BIL 83 21:23 00:23

3 Knut LYNGAR Skigo XC Team 21 24:31 03:31

Fullførte:3 Påmeldte:11 Startende: 11

M40-44

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Atle Aasterud NOTEAM 125 22:30

2 Piotr Ptak Fred Olsen SPK 302 23:52 01:22

3 Hans Kristian Steen NOTEAM 41 25:00 02:30

4 Jan Nordal Hansen NOTEAM 199 25:17 02:47

5 Stig Amdal Follo SK/Udir BIL 132 26:12 03:42

6 Kristian Køhn NOTEAM 164 27:03 04:33

7 Vidar Waaler Team Vigdar 66 30:02 07:32

8 Lorenzo Nardocci Podistica Pontinia 297 30:52 08:22

Fullførte:8 Påmeldte:21 Startende: 21

M45-49

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Charles Carsten Granquist Team Sportsmanden / DNB 25 22:31

2 Erling Uno Brudberg Asko SL 204 23:04 00:33

3 Rune Wiig Skimt/Betonmast Hære 209 23:18 00:47

4 Christoffer Ladstein Team Sportsmanden/SkiLøperne 42 23:45 01:14

5 Kristoffer Engh Svenning Frogn Kommune BIL 74 24:34 02:03

6 Frode Myrmel Hobøl IL 165 25:57 03:26

7 Morten Ransve NOTEAM 104 28:05 05:34

8 Geir Andresen NOTEAM 109 28:11 05:40

9 Stian Pedersen SkiLøperne 175 28:14 05:43

10 Øyvind Hansen NOTEAM 133 28:27 05:56

11 Paal Stähli Siggerud IL - Team rakett 13 28:36 06:05

12 Anders Jacobsen NOTEAM 40 30:38 08:07

Fullførte:12 Påmeldte:30 Startende: 30

M50-54

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Inge Henning Fredagsvik Team Coop 275 23:33

2 Geir Simonsen Telenor/Drøbak-Frogn IL 147 23:44 00:11

3 Steinar Lien Team Sportsmanden 89 24:23 00:50

4 Hans-Jørgen Lund SkiLøperne/Team Sportsmanden 50 24:28 00:55

5 Jim Tørresen NOTEAM 244 24:47 01:14

6 Svein Erik Salthe Canon 38 25:09 01:36

7 Stig Aulie Coop Øst 155 26:10 02:37

8 Christian Ramstad NOTEAM 121 26:14 02:41

9 Trond Ole Moldvær NOTEAM 27 26:16 02:43

10 Lars Kværner NOTEAM 119 26:43 03:10

11 Jo Mellemstuen NOTEAM 170 28:36 05:03

12 Trond Mæhlum NOTEAM 301 28:43 05:10

Fullførte:12 Påmeldte:30 Startende: 30

M55-59

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Odd-Tore Eide Helse-Invest 59 24:00

2 Bjørn Huso Ås IL 161 24:37 00:37

3 Hans Petter Stenberg Fam. Mysen 258 25:57 01:57

4 Karl Erik Berge Tun Media 186 26:01 02:01

5 Ola Øvstedal NMBU 53 26:06 02:06

6 Erik Brechan Aas SkiLøperne 191 27:10 03:10

7 Espen Kurås NOTEAM 26 29:05 05:05

8 Trond Einar Nilsen NOTEAM 223 29:33 05:33

9 Per Flatmo NOTEAM 158 29:42 05:42

10 Jon Weydahl Drøbak maratonklubb 108 31:21 07:21

11 Helge Simonsen SkiLøperne 52 31:37 07:37

12 Trond Haraldsen NOTEAM 169 31:48 07:48

Fullførte:12 Påmeldte:28 Startende: 28

M60-64

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Vidar Sandnes Frogn Kommune BIL 75 28:09

2 Morten Hansen Drøbak maratonklubb 211 30:34 02:25

3 Per Bakke Jensen NOTEAM 64 30:55 02:46

4 Olav Strande Pon Equipment 213 31:40 03:31

5 Åge Kristiansen Frogn Kommune BIL 93 32:57 04:48

6 Terje Haraldsen Skimilajoggen 216 34:06 05:57

7 Jon Furu Skimilajoggen 36 34:34 06:25

Fullførte:7 Påmeldte:12 Startende: 12

M65-69

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Johnny Mikkelsen RUNFUN 62 30:39

2 Lars-A Boge RUNFUN 54 31:53 01:14

Fullførte:2 Påmeldte:8 Startende: 8

M70-74

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Jan Erik Simensen NOTEAM 149 32:12

2 Terje Hellemose NOTEAM 159 36:50 04:38

3 Sverre Espedalen Skimilajoggen 65 37:10 04:58

Fullførte:3 Påmeldte:7 Startende: 7

Trim

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

NC Alnes, Johan NOTEAM 1007 Fullført

NC Andresen, Tone Merete Atlas Copco BIL 1054 Fullført

NC Arstal, Mariann Thorsen biovital AS 1069 Fullført

NC Askildsen, Erle Frogn Kommune BIL 1052 Fullført

NC Auren, Bjørn NOTEAM 1060 Fullført

NC Barkeng, Marte NOTEAM 1117 Fullført

NC Barkvoll, Hanne Frogn Kommune BIL 1042 Fullført

NC Berg, Arvid NOTEAM 1154 Fullført

NC Bergsjø, Bård Thorsen biovital AS 1070 Fullført

NC Birkelund, Grete Oppegård kommune 1078 Fullført

NC Bjørheim, Sidsel Frogn Kommune BIL 1051 Fullført

NC Bråni, Eva Oppegard Kommune BIL 1124 Fullført

NC Bråthen, Kari Frogn Kommune BIL 1046 Fullført

NC Buer, Anne Follo tingrett 1009 Fullført

NC Cruickshank, Merethe Oppegard Kommune BIL 1063 Fullført

NC Dørum, Jarle NOTEAM 1014 Fullført

NC Edvardsen, Britt Nettpartner AS 1072 Fullført

NC Eiesland, Gro NOTEAM 1103 Fullført

NC Ellefsen, Turid NOTEAM 1040 Fullført

NC Fagerhaug, Tone Rustad Oppegard Kommune BIL 1065 Fullført

NC Fausa, Nina Frogn Kommune BIL 1044 Fullført

NC Grini, Marianne Oppegard Kommune BIL 1035 Fullført

NC Grumstad, Hilde NOTEAM 1147 Fullført

NC Grundvold, Agnes NOTEAM 1151 Fullført

NC Hage, Inger-Berit Furre Oppegård kommune/NAV 1059 Fullført

NC Halvorsen, Renate Nettpartner AS 1074 Fullført

NC Hansen, Heidi Thorsen biovital AS 1068 Fullført

NC Haug, Elise Solbakken 1144 Fullført

NC Haugersveen, Tone Oppegard Kommune BIL 1131 Fullført

NC Hebnes, Solveig NOTEAM 1000 Fullført

NC Henriksen, Egil NOTEAM 1156 Fullført

NC Hoven, Runi Frogn Kommune BIL 1029 Fullført

NC Hylander, Karin Oppegard Kommune BIL 1080 Fullført

NC Jankov, Cathrine NOTEAM 1112 Fullført

NC Jerven, Ellen NOTEAM 1003 Fullført

NC Jerven, Gunnar NOTEAM 1002 Fullført

NC Johansen, Finn Østlandets Blad 1011 Fullført

NC Jura, Magdalena NOTEAM 1015 Fullført

NC Killi, Olga Oppegard Kommune BIL 1120 Fullført

NC Kleven, Nina Frogn Kommune BIL 1049 Fullført

NC Kristiansen, Jan Gunnar NOTEAM 1006 Fullført

NC Kristiansen, Kjell NOTEAM 1113 Fullført

NC Kristiansen, Vigdis Frogn Kommune BIL 1030 Fullført

NC Larsen, Gunn Teppestad Oppegard Kommune BIL 1128 Fullført

NC Larsen, Hanne Christine Oppegard Kommune BIL 1127 Fullført

NC Loftheim, Bodil Thorsen biovital AS 1067 Fullført

NC Mehl, Anna NOTEAM 1155 Fullført

NC Mjøsund, Åse Frogn Kommune BIL 1050 Fullført

NC Mårteig, Ellen Frogn Kommune 1026 Fullført

NC Nesse, Wenche NOTEAM 1089 Fullført

NC Norberg, Bjørg Frogn Kommune BIL 1084 Fullført

NC Paulsen, Gro Oppegard Kommune BIL 1125 Fullført

NC Pettersen, Wenche Frogn Kommune BIL 1048 Fullført

NC Pilskog, Tove NOTEAM 1010 Fullført

NC Preus, Allis Frogn Kommune BIL 1039 Fullført

NC Reian, Knut joggekameratene 1061 Fullført

NC Rokkones, Nils NOTEAM 1130 Fullført

NC Rytterager, May-Grete NOTEAM 1148 Fullført

NC Schønberg, Lill Eva NOTEAM 1111 Fullført

NC Selnes, Bente Oppegard Kommune BIL 1122 Fullført

NC Simonsen, Anne-Lisbeth Frogn Kommune BIL 1034 Fullført

NC Skjærvik, Marion Nettpartner AS 1075 Fullført

NC Sparengen, Elin ABC audiovisuell teknikk as 1012 Fullført

NC Stenerud, Berit Follo tingrett 1008 Fullført

NC Stenerud, Kristin IBM Klubben 1085 Fullført

NC Syversen, Tor Thorsen biovital AS 1071 Fullført

NC Teigen, Marianne Skibertene 1105 Fullført

NC Torpen, Tove Nettpartner AS 1076 Fullført

NC Volden, Marit Thorsen biovital AS 1066 Fullført

NC Vaagan, Marianne Frogn Kommune BIL 1043 Fullført

NC Wickstrøm, Grete Frogn Kommune BIL 1090 Fullført

NC Winther, Irene J. NOTEAM 1005 Fullført

NC Ødegård, Marianne Meier NOTEAM 1101 Fullført

NC Aasbrein, Vigdis Frogn Kommune BIL 1083 Fullført

Fullførte:74 Påmeldte:156 Startende: 156

Artikkeltags