Resultater fra Follotrimmen på Langhus

Artikkelen er over 1 år gammel
DEL

Langhus 15.08.2018

K16-19

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Ellinor Fossheim Solberg Team Solberg 103 21:50

2 Alva Niklasson Oppegård IL 295 22:38 00:48

3 Mia Kristine Wiig NOTEAM 293 24:15 02:25

4 Ingrid Kapstad Østgulen Skimt IL 296 26:02 04:12

5 Hedda Høntorp Oppegård IL 291 26:08 04:18

6 Malin Høntorp NOTEAM 290 26:40 04:50

7 Siri Therese Dannemark NOTEAM 285 33:45 11:55

Fullførte:7 Påmeldte:8 Startende: 8

K20-24

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Emilie Kongsten Ås IL 210 22:19

2 Emilie Dybendal Aulie Kolbotn håndball 154 24:10 01:51

Fullførte:2 Påmeldte:3 Startende: 3

K25-29

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Anine Dannemark NOTEAM 88 29:44

Fullførte:1 Påmeldte:9 Startende: 9

K30-34

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Elin Sophie Ones FOPIL 37 24:58

2 Emelie Viberg Swix/Ulvang 124 30:04 05:06

3 Isabel Aarnes NOTEAM 194 30:21 05:23

Fullførte:3 Påmeldte:7 Startende: 7

K35-39

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Hege Nokleby Gullichsen Driv IL 34 25:06

2 Siri Evensen Frogn Kommune BIL 91 28:52 03:46

3 Inger Rødseth NOTEAM 57 28:54 03:48

4 Solveig Finholt Ødegaard NOTEAM 153 32:00 06:54

Hanne Bentsen NOTEAM 152 32:00 06:54

Fullførte:5 Påmeldte:5 Startende: 5

K40-44

1 Silje Christiansen Driv IL 261 21:01

2 Margrethe Førre Nardocci SkiLøperne 268 22:57 01:56

3 Stine Aarstad Ås lL 33 23:36 02:35

4 Ida Finstad Frogn Kommune BIL 85 24:05 03:04

5 Ester Olsen Frogn Kommune BIL 73 26:05 05:04

6 Gry Oladsen Oppegard Kommune BIL 273 26:14 05:13

7 An-Magritt Eide NOTEAM 11 26:28 05:27

8 Mette Haga Atlas Copco BIL 98 26:46 05:45

9 Lovisa Åkerstrøm NOTEAM 131 29:12 08:11

10 Johanna Hulbach Frogn Kommune BIL 129 30:26 09:25

11 Marit Hjeljord NOTEAM 284 32:51 11:50

12 Nina Bernhardsen NOTEAM 77 32:54 11:53

13 Hege Bråthen Kristiansen NOTEAM 106 33:26 12:25

NC Lena Renate Kvist NOTEAM 87 00:00

Fullførte:14 Påmeldte:16 Startende: 16

K45-49

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Benedikte Selsing NOTEAM 118 25:35

2 Monika Hjerpseth Team Sportsmanden 214 26:54 01:19

3 Ruby Semb SkiLøperne / Team Sportsmanden189 27:30 01:55

4 Stine Pedersen Betonmast 135 27:44 02:09

5 Helga Kringen SkiLøperne 162 28:16 02:41

6 Vigdis Waaler Team Vigdar 67 31:08 05:33

7 Marit Randall NOTEAM 139 33:26 07:51

8 Tonje Bringsvor SkiLøperne 6 34:51 09:16

9 Mona Svenning Oppegard Kommune BIL 250 39:30 13:55

Fullførte:9 Påmeldte:14 Startende: 14

K50-54

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Merete Bolin SkiLøperne/Team Sportsmanden 51 25:55

2 Karin Kristin Johansen NOTEAM 113 27:10 01:15

3 Merete Knoph Kvinne 179 27:11 01:16

4 Inger Anne Pedersen Oppegård IL 176 27:57 02:02

5 Karin Helena Sjøberg SkiLøperne 56 28:05 02:10

6 Janne Lundvall NOTEAM 288 28:37 02:42

7 Mona Cathrine JohannessenTeam Gamle Kongevei 24 29:25 03:30

8 Anita Myrmæl SkiLøperne 136 30:47 04:52

9 Vivian Tiltnes Team Coop 276 30:57 05:02

10 Synnøve Nødset Nakken NOTEAM 15 30:58 05:03

11 Ingerlise Skarø NOTEAM 114 31:02 05:07

Grethe Korbi NOTEAM 117 31:02 05:07

13 Anne-Grete Buseth Blankenberg NOWAIM 20 36:42 10:47

14 Bjørg Ottesen Team Coop 279 48:51 22:56

Fullførte:14 Påmeldte:21 Startende: 21

K55-59

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Ellinor Sekkesæter Frogn kommunes bedriftsidretts 90 26:22

2 Nina Ystehede NOWAIM 3 29:57 03:35

3 Kjersti Gram Andersen Skimilajoggen 47 30:24 04:02

4 Greta Løkhaug NOWAIM 4 30:41 04:19

5 Nina Visjø Veby SkiLøperne 12 33:05 06:43

6 Viil Gombos Udirbil 112 35:05 08:43

7 Tove Johansen Team Coop 277 48:12 21:50

Fullførte:7 Påmeldte:12 Startende: 12

K60-64

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Guri Drottning Aarnes Ås IL 18 25:12

2 Alvilde Dancke joggekameratene 151 33:13 08:01

3 May Britt Esse Berge Oppegard Kommune BIL 206 33:41 08:29

4 Ellen Høyer NOTEAM 184 34:35 09:23

Fullførte:4 Påmeldte:5 Startende: 5

K65-69

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Lisbeth Villien NOTEAM 178 32:45

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

M16-19

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Wiig NOTEAM 292 18:44

2 Audun Svenning DFI 254 19:56 01:12

3 Karsten Ladstein Team Sportsmanden/Oppegård IL43 20:25 01:41

4 Johannes Birkelund Oppegård IL 44 24:04 05:20

5 Mikkel Grevsnes NOTEAM 200 27:46 09:02

6 Morten Hansen Fjøsrøkterne 134 29:54 11:10

Fullførte:6 Påmeldte:10 Startende: 10

M20-24

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Gjesing Geir OSI 283 18:29

2 Christian Aakervik Solbakken Kråkstad 228 28:50 10:21

3 Eirik Knudsen Gåseidnes Oppegård IL 116 31:35 13:06

Fullførte:3 Påmeldte:8 Startende: 8

M25-29

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Martin Hansen Team Hansen 193 21:15

2 Halvor Steinsholt Blodsmak Sportsklubb 19 21:47 00:32

3 Torgeir Einarsønn DanielsenFollo FK 115 24:36 03:21

4 Ronny Kristiansen Drøbak maratonklubb 32 26:52 05:37

5 Atle Møkkelgård Team Coop 278 27:10 05:55

6 Sindre Flatmo NOTEAM 299 27:30 06:15

7 Markus Molin Wang NOTEAM 187 27:34 06:19

Fullførte:7 Påmeldte:14 Startende: 14

M30-34

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Henrik Brøvig Swix/Ulvang 122 18:15

2 Hans Ranøyen Homb NOTEAM 143 19:32 01:17

3 Thomas Oma NOTEAM 55 20:31 02:16

4 André Kristiansen Frogn Kommune BIL 78 21:53 03:38

5 Eivind Larsen UIO 226 22:25 04:10

6 Jonas Høyer NOTEAM 286 22:48 04:33

7 Alexander Strande NOTEAM 111 23:38 05:23

8 Kim Timoty Engh Atlas Copco BIL 95 25:35 07:20

9 Henrik Gjertsen NOTEAM 221 33:27 15:12

Fullførte:9 Påmeldte:21 Startende: 21

M35-39

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Jan Billy Aas Kråkstad friidrett 31 19:43

2 Johan Widen Frogn Kommune BIL 83 19:51 00:08

3 Knut LYNGAR Skigo XC Team 21 23:09 03:26

4 Meister Bombastic Atlas Copco BIL 97 25:32 05:49

5 Nivolay Blegvad NOTEAM 287 27:55 08:12

Fullførte:5 Påmeldte:11 Startende: 11

M40-44

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Roger Thompson Driv IL / Team Sportsmanden 61 19:06

2 Martin Aamodt NOTEAM 271 20:06 01:00

3 Atle Aasterud NOTEAM 125 21:12 02:06

4 Kristian T Seiersten DBR 263 22:31 03:25

5 Lars Christianse Nordea IL 298 22:53 03:47

6 Vebjørn Jentoft NOTEAM 69 23:40 04:34

7 Stig Amdal Follo SK/Udir BIL 132 24:45 05:39

8 Frode Andresen NOTEAM 82 26:08 07:02

9 Jan Nordal Hansen NOTEAM 199 27:46 08:40

10 Vidar Waaler Team Vigdar 66 28:22 09:16

11 Lorenzo Nardocci Podistica Pontinia 297 30:31 11:25

Fullførte:11 Påmeldte:20 Startende: 20

M45-49

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Charles Carsten Granquist Team Sportsmanden / DNB 25 20:51

2 Erling Uno Brudberg Asko SL 204 21:55 01:04

3 Karl-Olaf Høntorp Oppegard Kommune BIL 266 22:08 01:17

4 Rune Wiig Skimt/Betonmast Hære 209 22:15 01:24

5 Dag Hjerpseth Team Sportsmanden 180 22:45 01:54

6 Christoffer Ladstein Team Sportsmanden/SkiLøperne 42 22:52 02:01

7 Kristoffer Engh Svenning Frogn Kommune BIL 74 23:05 02:14

8 Stig Lima SkiLøperne 22 23:58 03:07

9 Fredrik Lie NOTEAM 138 24:00 03:09

10 Knut Jo Strømsborg NOTEAM 46 25:32 04:41

11 Geir Andresen NOTEAM 109 26:00 05:09

12 Stian Pedersen SkiLøperne 175 26:23 05:32

13 Paal Stähli Siggerud IL - Team rakett 13 27:09 06:18

14 Øyvind Staff Dfo 137 27:13 06:22

15 Øyvind Hansen NOTEAM 133 27:40 06:49

16 Morten Ransve NOTEAM 104 27:45 06:54

Fullførte:16 Påmeldte:30 Startende: 30

M50-54

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Geir Simonsen Telenor/Drøbak-Frogn IL 147 19:48

2 Rolf Gran NOTEAM 63 21:26 01:38

3 Royne Kreutz SkiLøperne 156 21:49 02:01

4 Wilfred Østgulen Skimt 265 21:58 02:10

5 Knut Bjørn Stokke NMBU/Ås IL 190 22:03 02:15

6 Inge Henning Fredagsvik Team Coop 275 22:17 02:29

7 Arve Mjelde Oppegard Kommune BIL 86 22:22 02:34

8 Steinar Lien Team Sportsmanden 89 22:54 03:06

9 Fredrik Sandnes Ellens mosjon & hageselskap 120 22:57 03:09

10 Jim Tørresen NOTEAM 244 23:19 03:31

11 Hans-Jørgen Lund SkiLøperne/Team Sportsmanden 50 23:42 03:54

12 Svein Erik Salthe Canon 38 23:56 04:08

13 Kåre Storbraten Rustad IL 230 24:40 04:52

14 Trond Ole Moldvær NOTEAM 27 24:50 05:02

15 Lars Kværner NOTEAM 119 24:57 05:09

16 Christian Ramstad NOTEAM 121 24:59 05:11

17 Knut Kråkenes NOTEAM 144 25:13 05:25

18 Stig Aulie Coop Øst 155 25:21 05:33

19 Vegard Birkelund Kolbotn SK 45 25:37 05:49

20 Jo Mellemstuen NOTEAM 170 26:49 07:01

21 Trond Johannessen Team Gamle Kongevei 23 27:33 07:45

22 Per Wollbraaten Frogn Kommune BIL 76 29:01 09:13

Fullførte:22 Påmeldte:29 Startende: 29

M55-59

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Bernt Michael Kallevik Frogn Kommune BIL 81 21:16

2 Bjørn Huso Ås IL 161 23:27 02:11

3 Bengt Niklasson Oppegård IL 294 23:53 02:37

4 Hans Petter Stenberg Fam. Mysen 258 24:27 03:11

5 Ola Øvstedal NMBU 53 24:47 03:31

Karl Erik Berge Tun Media 186 24:47 03:31

7 Arne Iversen AAB BIL 107 25:34 04:18

8 Trond Einar Nilsen NOTEAM 223 27:55 06:39

9 Per Flatmo NOTEAM 158 28:46 07:30

10 Jon Weydahl Drøbak maratonklubb 108 29:11 07:55

11 Trond Haraldsen NOTEAM 169 30:30 09:14

12 Lars-Jørgen Wand NOTEAM 289 31:42 10:26

NC Helge Simonsen SkiLøperne 52 00:00

Fullførte:13 Påmeldte:28 Startende: 28

M60-64

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Simensen Øystein NOTEAM 201 26:11

2 Vidar Sandnes Frogn Kommune BIL 75 26:42 00:31

3 Per Bakke Jensen NOTEAM 64 29:01 02:50

4 Olav Strande Pon Equipment 213 30:03 03:52

5 Erland Nærby NOTEAM 166 30:10 03:59

6 Åge Kristiansen Frogn Kommune BIL 93 30:33 04:22

7 Jon Furu Skimilajoggen 36 32:23 06:12

Fullførte:7 Påmeldte:12 Startende: 12

M65-69

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Lars Chr. Dørum Skimilajoggen 142 23:32

2 Sørsdal Svein Nokia 212 24:08 00:36

3 Johnny Mikkelsen RUNFUN 62 28:53 05:21

Fullførte:3 Påmeldte:8 Startende: 8

M70-74

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Svein Ole Skjæveland Drøbak maraton klubb 30 29:20

2 John Røyrvik NOTEAM 70 32:10 02:50

3 Terje Hellemose NOTEAM 159 34:28 05:08

NC Sverre Espedalen Skimilajoggen 65 00:00

Fullførte:4 Påmeldte:7 Startende: 7

Trim

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

NC Alnes, Johan NOTEAM 1007 Fullført

NC Andresen, Tone Merete Atlas Copco BIL 1054 Fullført

NC Askildsen, Erle Frogn Kommune BIL 1052 Fullført

NC Auren, Bjørn NOTEAM 1060 Fullført

NC Bakkemo, Lillian Oppegard Kommune BIL 1123 Fullført

NC Barkeng, Marte NOTEAM 1117 Fullført

NC Barkvoll, Hanne Frogn Kommune BIL 1042 Fullført

NC Berg, Arvid NOTEAM 1154 Fullført

NC Berg, Gjertrine NOTEAM 1116 Fullført

NC Bergane, Turid NOTEAM 1137 Fullført

NC Bergsjø, Bård Thorsen biovital AS 1070 Fullført

NC Bjørheim, Sidsel Frogn Kommune BIL 1051 Fullført

NC Bråthen, Jorunn S Tools AS 1136 Fullført

NC Bråthen, Kari Frogn Kommune BIL 1046 Fullført

NC Buer, Anne Follo tingrett 1009 Fullført

NC Cruickshank, Merethe Oppegard Kommune BIL 1063 Fullført

NC Dørum, Jarle NOTEAM 1014 Fullført

NC Ellefsen, Turid NOTEAM 1040 Fullført

NC Fagerhaug, Tone Rustad Oppegard Kommune BIL 1065 Fullført

NC Falch, Marith NOTEAM 1004 Fullført

NC Fausa, Nina Frogn Kommune BIL 1044 Fullført

NC Fischer, Ragnhild B NOTEAM 1139 Fullført

NC Flatebø, Ingeborg Ski kommune 1118 Fullført

NC Fosberg, Beathe NOTEAM 1081 Fullført

NC Grini, Marianne Oppegard Kommune BIL 1035 Fullført

NC Gulbrandsen, Liv Scharp NOTEAM 1140 Fullført

NC Hage, Inger-Berit Furre Oppegård kommune/NAV 1059 Fullført

NC Hammer, May-Britt Atlas Copco BIL 1055 Fullført

NC Hammer, Øistein Oppegard Kommune BIL 1064 Fullført

NC Haugersveen, Tone Oppegard Kommune BIL 1131 Fullført

NC Hebnes, Solveig NOTEAM 1000 Fullført

NC Henriksen, Egil NOTEAM 1156 Fullført

NC Hylander, Karin Oppegard Kommune BIL 1080 Fullført

NC Jankov, Cathrine NOTEAM 1112 Fullført

NC Janzon, Anne Oppegard Kommune BIL 1096 Fullført

NC Jerven, Ellen NOTEAM 1003 Fullført

NC Jerven, Gunnar NOTEAM 1002 Fullført

NC Jura, Magdalena NOTEAM 1015 Fullført

NC Killi, Olga Oppegard Kommune BIL 1120 Fullført

NC Kleven, Nina Frogn Kommune BIL 1049 Fullført

NC Kristiansen, Jan Gunnar NOTEAM 1006 Fullført

NC Kristiansen, Kjell NOTEAM 1113 Fullført

NC Kristiansen, Vigdis Frogn Kommune BIL 1030 Fullført

NC Kaas, Unn Nettpartner AS 1073 Fullført

NC Larsen, Gunn Teppestad Oppegard Kommune BIL 1128 Fullført

NC Mjøsund, Åse Frogn Kommune BIL 1050 Fullført

NC Mårteig, Ellen Frogn Kommune 1026 Fullført

NC Olsen, Inger Johanne NOTEAM 1013 Fullført

NC Pilskog, Tove NOTEAM 1010 Fullført

NC Preus, Allis Frogn Kommune BIL 1039 Fullført

NC Reian, Knut joggekameratene 1061 Fullført

NC Rolstad, Marie Oppegard Kommune BIL 1121 Fullført

NC Ryste, Siw Frogn Kommune BIL 1047 Fullført

NC Schønberg, Lill Eva NOTEAM 1111 Fullført

NC Simonsen, Anne-Lisbeth Frogn Kommune BIL 1034 Fullført

NC Skjærvik, Marion Nettpartner AS 1075 Fullført

NC Sparengen, Elin ABC audiovisuell teknikk as 1012 Fullført

NC Stenerud, Berit Follo tingrett 1008 Fullført

NC Stenerud, Kristin IBM Klubben 1085 Fullført

NC Syversen, Tor Thorsen biovital AS 1071 Fullført

NC Thune-Holm, Reidun Oppegard Kommune BIL 1129 Fullført

NC Torpen, Tove Nettpartner AS 1076 Fullført

NC Volden, Marit Thorsen biovital AS 1066 Fullført

NC Vaagan, Marianne Frogn Kommune BIL 1043 Fullført

NC Winther, Irene J. NOTEAM 1005 Fullført

Fullførte:65 Påmeldte:156 Startende: 156

Totalt: Antall: 238

Artikkeltags