Resultater fra Follotrimmen ved Finstad skole

Artikkelen er over 1 år gammel
DEL

Follotrimmen 2018

Resultatliste

Finstad skole 23.05.2018

K20-24

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Emilie Kongsten Ås IL 210 32:48

2 Emilie Dybendal Aulie Kolbotn håndball 154 35:36 02:48

Fullførte:2 Påmeldte:3 Startende: 3

K25-29

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Gudrun Ildstad Frogn Kommune BIL 84 35:22

2 Anine Dannemark NOTEAM 88 41:34 06:12

3 Cecilie Simensen NOTEAM 227 44:47 09:25

Fullførte:3 Påmeldte:8 Startende: 8

K30-34

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Hege Bakken Team Sportsmanden 5 42:50

2 Emelie Viberg Swix/Ulvang 124 44:02 01:12

3 Isabel Aarnes NOTEAM 194 46:24 03:34

Fullførte:3 Påmeldte:7 Startende: 7

K35-39

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Hege Nokleby Gullichsen Mitsubihsi Electric Europe B.V 34 35:58

2 Inger Rødseth NOTEAM 57 40:58 05:00

3 Solveig Finholt Ødegaard NOTEAM 153 45:23 09:25

Fullførte:3 Påmeldte:5 Startende: 5

K40-44

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Silje Christiansen Driv IL 261 30:42

2 Margrethe Førre Nardocci SkiLøperne 268 32:52 02:10

3 Ester Olsen Frogn Kommune BIL 73 35:38 04:56

4 Ida Finstad Frogn Kommune BIL 85 36:15 05:33

5 Mette Haga Atlas Copco BIL 98 37:09 06:27

6 An-Magritt Eide NOTEAM 11 37:11 06:29

7 Johanna Hulbach Frogn Kommune BIL 129 45:03 14:21

8 Hege Bråthen Kristiansen NOTEAM 106 46:51 16:09

9 Nina Bernhardsen NOTEAM 77 50:09 19:27

NC Lena Renate Kvist NOTEAM 87 00:00

Fullførte:10 Påmeldte:14 Startende: 14

K45-49

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Kim Cecilie Braaen DFI ski 197 36:47

2 Monika Hjerpseth Team Sportsmanden 214 37:12 00:25

3 Benedikte Selsing NOTEAM 118 38:20 01:33

4 Stine Pedersen Betonmast 135 38:37 01:50

5 Kirsty Gran Drøbak-Frogn IL 168 39:47 03:00

6 Helga Kringen SkiLøperne 162 41:23 04:36

7 Vigdis Waaler Team Vigdar 67 44:46 07:59

8 Marit Randall NOTEAM 139 46:50 10:03

9 Ruby Semb SkiLøperne / Team Sportsmanden189 47:22 10:35

10 Tonje Bringsvor SkiLøperne 6 48:38 11:51

Fullførte:10 Påmeldte:14 Startende: 14

K50-54

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Merete Bolin SkiLøperne/Team Sportsmanden 51 35:27

2 Karin Kristin Johansen NOTEAM 113 37:18 01:51

3 Merete Knoph Kvinne 179 39:52 04:25

4 Karin Helena Sjøberg SkiLøperne 56 39:57 04:30

5 Kristin Schau Rustad DFI 105 40:55 05:28

6 Mona Cathrine JohannessenTeam Gamle Kongevei 24 42:14 06:47

7 Bodil Norderval NOTEAM 16 43:09 07:42

8 Kristin Taylor SkiLøperne 192 43:10 07:43

9 Ingerlise Skarø NOTEAM 114 45:03 09:36

Grethe Korbi NOTEAM 117 45:03 09:36

11 Synnøve Nødset Nakken NOTEAM 15 45:23 09:56

12 Anne-Grete Buseth Blankenberg NOWAIM 20 47:55 12:28

Fullførte:12 Påmeldte:18 Startende: 18

K55-59

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Ellinor Sekkesæter Frogn kommunes bedriftsidretts 90 36:45

2 Cathrine E. Arnesen Driv IL 49 42:08 05:23

3 Hilde Mork joggekameratene 183 43:49 07:04

4 Greta Løkhaug NOWAIM 4 44:22 07:37

5 Nina Visjø Veby SkiLøperne 12 48:43 11:58

6 Viil Gombos Udirbil 112 49:35 12:50

7 Guro Solstad NOTEAM 1 50:38 13:53

NC Kjersti Gram Andersen Skimilajoggen 47 00:00

Fullførte:8 Påmeldte:11 Startende: 11

K60-64

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Guri Drottning Aarnes Ås IL 18 35:11

2 Alvilde Dancke joggekameratene 151 48:11 13:00

3 Ellen Høyer NOTEAM 184 49:35 14:24

4 May Britt Esse Berge Oppegard Kommune BIL 206 51:43 16:32

NC Wenche Dørum Skimilajoggen 141 00:00

Fullførte:5 Påmeldte:5 Startende: 5

K65-69

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Lisbeth Villien NOTEAM 178 45:54

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

M16-19

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Karsten Ladstein Team Sportsmanden/Oppegård IL43 28:24

2 Audun Svenning DFI 254 28:25 00:01

3 Mikkel Grevsnes NOTEAM 200 41:03 12:39

4 Morten Hansen Fjøsrøkterne 134 45:59 17:35

Fullførte:4 Påmeldte:8 Startende: 8

M20-24

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Christian Aakervik Solbakken Kråkstad 228 42:30

2 Eirik Knudsen Gåseidnes Oppegård IL 116 54:37 12:07

Fullførte:2 Påmeldte:7 Startende: 7

M25-29

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Halvor Steinsholt Blodsmak Sportsklubb 19 31:21

2 Torgeir Einarsønn DanielsenFollo FK 115 35:53 04:32

3 Ronny Kristiansen Drøbak maratonklubb 32 39:05 07:44

4 Markus Molin Wang NOTEAM 187 39:30 08:09

5 Martin Hansen Team Hansen 193 46:48 15:27

Fullførte:5 Påmeldte:9 Startende: 9

M30-34

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Henrik Brøvig Swix/Ulvang 122 26:58

2 Ståle Fenstad Rustad IL 264 28:11 01:13

3 Steffan Aasli Team Sportsmanden/Driv il 177 28:37 01:39

4 Thomas Oma NOTEAM 55 29:05 02:07

5 Hans Ranøyen Homb NOTEAM 143 33:09 06:11

6 Eivind Larsen UIO 226 33:17 06:19

7 Alexander Strande NOTEAM 111 34:56 07:58

8 Kim Timoty Engh Atlas Copco BIL 95 36:08 09:10

Fullførte:8 Påmeldte:20 Startende: 20

M35-39

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Jan Billy Aas Kråkstad friidrett 31 27:55

2 Knut LYNGAR Skigo XC Team 21 38:10 10:15

3 Bård Alexander Frogn Kommune BIL 126 41:49 13:54

4 Knut Finsberg Atlas Copco BIL 96 42:39 14:44

Fullførte:4 Påmeldte:10 Startende: 10

M40-44

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Atle Aasterud NOTEAM 125 30:25

2 Per-Johan Aalerud TEAM MENY SKI 181 31:35 01:10

3 Hans Kristian Steen NOTEAM 41 32:52 02:27

4 Kristian T Seiersten DBR 263 33:35 03:10

5 Stig Amdal Follo SK/Udir BIL 132 35:51 05:26

6 Tore Barlaup Follo Oppmåling AS 174 36:07 05:42

7 Kristian Køhn NOTEAM 164 36:42 06:17

8 Jan Nordal Hansen NOTEAM 199 41:03 10:38

9 Vidar Waaler Team Vigdar 66 41:22 10:57

Fullførte:9 Påmeldte:17 Startende: 17

M45-49

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Nils Berg Rustad IL 267 28:48

2 Joar M. Rodal SkiLøperne/Team Sportsmanden 157 29:49 01:01

3 Charles Carsten Granquist Team Sportsmanden / DNB 25 29:51 01:03

4 Karl-Olaf Høntorp Oppegard Kommune BIL 266 31:34 02:46

Dag Spilde Team Sportsmanden 262 31:34 02:46

6 Christoffer Ladstein Team Sportsmanden/SkiLøperne 42 31:58 03:10

7 Kristoffer Engh Svenning Frogn Kommune BIL 74 32:51 04:03

8 Knut Jo Strømsborg NOTEAM 46 33:13 04:25

9 Lars Petter Glomsrud Driv IL/Tieto TEMPO 140 34:17 05:29

10 Stig Lima SkiLøperne 22 35:52 07:04

11 Atle Andresen DFO 245 36:02 07:14

12 Espen Gustavson Atlas Copco BIL 94 36:05 07:17

13 Dag Hjerpseth Team Sportsmanden 180 37:11 08:23

14 Anders Jacobsen NOTEAM 40 38:27 09:39

15 Øyvind Hansen NOTEAM 133 38:30 09:42

16 Paal Stähli Siggerud IL - Team rakett 13 39:02 10:14

17 Morten Ransve NOTEAM 104 39:59 11:11

18 Geir Andresen NOTEAM 109 40:57 12:09

Fullførte:18 Påmeldte:29 Startende: 29

M50-54

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Geir Simonsen Telenor/Drøbak-Frogn IL 147 28:22

2 Lasse Sørlund Team Sportsmanden 259 30:14 01:52

3 Royne Kreutz SkiLøperne 156 31:18 02:56

4 Arve Mjelde Oppegard Kommune BIL 86 31:27 03:05

5 Rolf Gran NOTEAM 63 31:30 03:08

6 Wilfred Østgulen Skimt 265 31:37 03:15

7 Knut Bjørn Stokke NMBU/Ås IL 190 31:46 03:24

8 Fredrik Sandnes Ellens mosjon & hageselskap 120 32:25 04:03

9 Svein Hagen Team Sportsmanden 60 32:33 04:11

10 Steinar Lien Team Sportsmanden 89 32:45 04:23

11 Svein Erik Salthe Canon 38 33:50 05:28

12 Trond Ole Moldvær NOTEAM 27 35:10 06:48

13 Stig Aulie Coop Øst 155 35:22 07:00

14 Knut Kråkenes NOTEAM 144 35:48 07:26

15 Vegard Birkelund Kolbotn SK 45 35:56 07:34

16 Christian Ramstad NOTEAM 121 36:18 07:56

17 Lars Kværner NOTEAM 119 37:05 08:43

18 Per Wollbraaten Frogn Kommune BIL 76 38:42 10:20

19 Trond Johannessen Team Gamle Kongevei 23 41:17 12:55

20 Torbjørn Sandmæl Brevpost Il 145 41:43 13:21

Fullførte:20 Påmeldte:28 Startende: 28

M55-59

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Odd-Tore Eide Helse-Invest 59 31:58

2 Bjørn Huso Ås IL 161 33:35 01:37

3 Erik Brechan Aas NOTEAM 191 36:21 04:23

4 Hans Petter Stenberg Fam. Mysen 258 36:40 04:42

5 Ola Øvstedal NMBU 53 38:16 06:18

6 Arne Iversen AAB BIL 107 38:56 06:58

Per Flatmo NOTEAM 158 38:56 06:58

8 Trond Einar Nilsen NOTEAM 223 40:18 08:20

9 Helge Simonsen SkiLøperne 52 41:27 09:29

10 Jon Weydahl Drøbak maratonklubb 108 41:29 09:31

11 Stein Kåre Nakken NOTEAM 160 42:25 10:27

12 Trond Haraldsen NOTEAM 169 43:49 11:51

Fullførte:12 Påmeldte:25 Startende: 25

M60-64

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Vidar Sandnes Frogn Kommune BIL 75 36:59

2 Simensen Øystein NOTEAM 201 38:56 01:57

3 Morten Hansen Drøbak maratonklubb 211 40:18 03:19

4 Olav Strande Pon Equipment 213 42:19 05:20

5 Erland Nærby NOTEAM 166 43:10 06:11

6 Åge Kristiansen Frogn Kommune BIL 93 43:53 06:54

7 Per Bakke Jensen NOTEAM 64 46:51 09:52

NC Jon Furu Skimilajoggen 36 00:00

Fullførte:8 Påmeldte:12 Startende: 12

M65-69

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Arvid Tomasgård Drøbak maratonklubb 123 39:14

2 Johnny Mikkelsen RUNFUN 62 40:13 00:59

3 Lars-A Boge RUNFUN 54 42:57 03:43

NC Lars Chr. Dørum Skimilajoggen 142 00:00

Fullførte:4 Påmeldte:8 Startende: 8

M70-74

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Nils Thorsen Soon Ski 148 40:30

2 Jan Erik Simensen NOTEAM 149 42:01 01:31

3 John Røyrvik NOTEAM 70 46:16 05:46

4 Terje Hellemose NOTEAM 159 48:30 08:00

NC Sverre Espedalen Skimilajoggen 65 00:00

Fullførte:5 Påmeldte:7 Startende: 7

Trim

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

NC Alnes, Johan NOTEAM 1007 Fullført

NC Amundsen, Rita Oppegard Kommune BIL 1126 Fullført

NC Anderssen, Trine Frogn Kommune BIL 1062 Fullført

NC Andresen, Tone Merete Atlas Copco BIL 1054 Fullført

NC Arstal, Mariann Thorsen biovital AS 1069 Fullført

NC Askildsen, Erle Frogn Kommune BIL 1052 Fullført

NC Auren, Bjørn NOTEAM 1060 Fullført

NC Bakkemo, Lillian Oppegard Kommune BIL 1123 Fullført

NC Barkeng, Marte NOTEAM 1117 Fullført

NC Berg, Arvid NOTEAM 1154 Fullført

NC Berg, Gjertrine NOTEAM 1116 Fullført

NC Bergane, Turid NOTEAM 1137 Fullført

NC Bergsjø, Bård Thorsen biovital AS 1070 Fullført

NC Bjørheim, Sidsel Frogn Kommune BIL 1051 Fullført

NC Bonden, Anne Frogn Kommune BIL 1032 Fullført

NC Bråni, Eva Oppegard Kommune BIL 1124 Fullført

NC Bråthen, Jorunn S Tools AS 1136 Fullført

NC Buer, Anne Follo tingrett 1009 Fullført

NC Dørum, Jarle NOTEAM 1014 Fullført

NC Edvardsen, Britt Nettpartner AS 1072 Fullført

NC Eiesland, Gro NOTEAM 1103 Fullført

NC Ensrud, Ragnhild NOTEAM 1099 Fullført

NC Finsrud, Linda Nettpartner AS 1077 Fullført

NC Gjevik, Martin Solbakken Borettslag 1107 Fullført

NC Gomnæs, Gro S NOTEAM 1100 Fullført

NC Grumstad, Hilde NOTEAM 1147 Fullført

NC Grundvold, Agnes NOTEAM 1151 Fullført

NC Gulbrandsen, Liv Scharp NOTEAM 1140 Fullført

NC Halvorsen, Kristin Atlas Copco BIL 1057 Fullført

NC Halvorsen, Renate Nettpartner AS 1074 Fullført

NC Hansen, Heidi Thorsen biovital AS 1068 Fullført

NC Haug, Elise Solbakken 1144 Fullført

NC Hebnes, Solveig NOTEAM 1000 Fullført

NC Henriksen, Egil NOTEAM 1156 Fullført

NC Hoven, Runi Frogn Kommune BIL 1029 Fullført

NC Hylander, Karin Oppegard Kommune BIL 1080 Fullført

NC Jankov, Cathrine NOTEAM 1112 Fullført

NC Jensen, Elisabeth NOTEAM 1153 Fullført

NC Jerven, Ellen NOTEAM 1003 Fullført

NC Jerven, Gunnar NOTEAM 1002 Fullført

NC Johansen, Finn Østlandets Blad 1011 Fullført

NC Jura, Magdalena NOTEAM 1015 Fullført

NC Killi, Olga Oppegard Kommune BIL 1120 Fullført

NC Kleven, Nina Frogn Kommune BIL 1049 Fullført

NC Kristiansen, Jan Gunnar NOTEAM 1006 Fullført

NC Kristiansen, Kjell NOTEAM 1113 Fullført

NC Krog, Ellen Kathrine Frogn Kommune BIL 1106 Fullført

NC Kaas, Unn Nettpartner AS 1073 Fullført

NC Larsen, Gunn Teppestad Oppegard Kommune BIL 1128 Fullført

NC Larsen, Hanne Christine Oppegard Kommune BIL 1127 Fullført

NC Loftheim, Bodil Thorsen biovital AS 1067 Fullført

NC Lunde, Mette Oppegard Kommune BIL 1119 Fullført

NC Matsen, Heidi OK B.I.L. 1019 Fullført

NC Mehl, Anna NOTEAM 1155 Fullført

NC Mjøsund, Åse Frogn Kommune BIL 1050 Fullført

NC Mortensen, Mette NOTEAM 1098 Fullført

NC Mårteig, Ellen Frogn Kommune 1026 Fullført

NC Olberg, Nina Atlas Copco BIL 1152 Fullført

NC Olsen, Inger Johanne NOTEAM 1013 Fullført

NC Pedersen, Mette Oftedal Frogn Kommune BIL 1025 Fullført

NC Pilskog, Tove NOTEAM 1010 Fullført

NC Preus, Allis Frogn Kommune BIL 1039 Fullført

NC Reian, Knut joggekameratene 1061 Fullført

NC Rytterager, May-Grete NOTEAM 1148 Fullført

NC Selnes, Bente Oppegard Kommune BIL 1122 Fullført

NC Simonsen, Anne-Lisbeth Frogn Kommune BIL 1034 Fullført

NC Skjærvik, Marion Nettpartner AS 1075 Fullført

NC Sparengen, Elin ABC audiovisuell teknikk as 1012 Fullført

NC Spæren, Bror NOTEAM 1138 Fullført

NC Spæren, Tomine NOTEAM 1157 Fullført

NC Stenerud, Berit Follo tingrett 1008 Fullført

NC Stenerud, Kristin IBM Klubben 1085 Fullført

NC Syversen, Tor Thorsen biovital AS 1071 Fullført

NC Teigen, Marianne Skibertene 1105 Fullført

NC Tyskerud, Lena Oppegård kommune 1038 Fullført

NC Unelsrød, Hilde Frogn Kommune BIL 1091 Fullført

NC Volden, Marit Thorsen biovital AS 1066 Fullført

NC Winther, Irene J. NOTEAM 1005 Fullført

NC Ødegård, Marianne Meier NOTEAM 1101 Fullført

NC Årnes, Sidsel Marie OK B.I.L. 1018 Fullført

Fullførte:80 Påmeldte:156 Startende: 156

Totalt: Antall: 236

Emit

eTiming Utskrevet:23.05.2018 19:22:03 Side:8

Artikkeltags