Resultater fra Follotrimmen i Ås onsdag kveld

DEL

Follotrimmen 2019

Resultatliste

NMBU 08.05.2019

K16-19

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Ellinor Fossheim Solberg Team Solberg 105 19:29

2 Ingrid K. Østgulen Ås IL 244 23:02 03:33

3 Linea Rustad NOTEAM 188 24:02 04:33

4 Pernille Fischer DFI 215 24:29 05:00

Fullførte:4 Påmeldte:5 Startende: 5


K20-24

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Tina RUSTEN NOTEAM 148 21:44

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1


K25-29

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Anikken Alneus Rustad IL 240 19:06

2 Emile Kongsten Ås IL 237 19:51 00:45

3 Maja Lindgren Grette 248 21:32 02:26

4 Birgitte Skjærven 199 21:59 02:53

5 Pia Helene Paulsen Rustad IL 241 23:16 04:10

6 Anine Dannemark NOTEAM 33 27:30 08:24

7 Cecilie R Simensen NOTEAM 232 29:20 10:14

Fullførte:7 Påmeldte:8 Startende: 8


K30-34

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Gudrun Ildstad Frogn Kommune BIL 72 21:50

2 Kristine S. Halvorsen Grette 247 24:56 03:06

3 Magdalena Jura NOTEAM 58 28:19 06:29

4 Christina Gillberg NOTEAM 116 28:44 06:54

Fullførte:4 Påmeldte:7 Startende: 7


K35-39

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Hege Nokleby Gullichsen Driv IL 182 24:45

2 Olaug Kvilesjø Nordea 179 27:08 02:23

3 Hanne Bentsen NOTEAM 177 27:58 03:13

4 Solveig Finholt Ødegaard NOTEAM 173 28:09 03:24

5 Ingrid Mollan Jensen Pure Science Superba 27 30:08 05:23

6 Ingrid L. Solheim NMBU 249 32:20 07:35

Fullførte:6 Påmeldte:9 Startende: 9


K35-39

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Silje Christiansen NOTEAM 235 19:16

2 Ida Finstad Frogn Kommune BIL 65 22:24

3 Siri Bergfald Skiløperne 22 23:28

4 Gry Pladsen Oppegård Kommune BIL/Team 131 23:35

5 Marit Jensen Frogn Kommune BIL 75 23:59

6 Astrid Eng Svenning NOTEAM 239 24:12

7 Reidun Lilleholt Kraugerud Nofima 30 24:19

8 Siri Evensen Frogn Kommune BIL 164 25:03 00:18

9 Solvor Jenny Skaaden Gleditsch NOTEAM 48 26:41 01:56

10 Line Shjerven Larsen NOTEAM 207 26:50 02:05

11 Siv Bakkerud NOTEAM 183 28:46 04:01

12 Helene Karlsrud NOTEAM 95 28:54 04:09

13 Nina Bernhardsen NOTEAM 135 30:14 05:29

Fullførte:13 Påmeldte:19 Startende: 19


K45-49

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Kim Cecilie Braaen DFI 175 22:55

2 An-Magritt Eide NOTEAM 35 23:22 00:27

3 Stine Pedersen Betonmast BIL 162 24:10 01:15

4 Karen Fischer DFI 216 24:33 01:38

5 Kirsty Gran NOTEAM 8 24:55 02:00

6 Lene Melfald NOTEAM 185 26:09 03:14

7 Cathrine Strand Yttervik NOTEAM 36 26:30 03:35

8 Helga Kringen Skiløperne 6 26:41 03:46

9 Vigdis Waaler Vigdar 53 27:50 04:55

10 Tonje Lund NOTEAM 113 30:41 07:46

11 Mette Hopøy NOTEAM 13 32:43 09:48

12 Mona Midtbø Svenning Oppegard Kommune BIL 123 33:47 10:52

Fullførte:12 Påmeldte:17 Startende: 17


K50-54

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Merete Bolin SkiLøperne/Team Sportsmanden 5 23:09

2 Kristin Rustad NOTEAM 212 25:54 02:45

3 Inger Anne Pedersen Oppegård IL 86 26:01 02:52

4 Karin Helena Sjøberg Skiløperne 118 27:09 04:00

5 Ingerlise Skarø NOTEAM 81 27:56 04:47

Grethe Korbi NOTEAM 82 27:56 04:47

7 Anne-Grete Buseth Blankenberg NOTEAM 26 28:19 05:10

8 Gerd Åse Knudsen NOTEAM 142 28:26 05:17


K50-54

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

9 Trine Aasland Oppegard Kommune BIL 165 29:01 05:52

NC Anita Jansen Nexans 197 00:00

Fullførte:10 Påmeldte:12 Startende: 12


K55-59

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Karin Kristin Johansen follosk 117 24:08

2 Cecilie Yri NMBU 238 26:38 02:30

3 Nina Ystehede NOWAIM 49 26:41 02:33

4 Cathrine E. Arnesen Driv IL 85 26:48 02:40

5 Hilde Mork joggekameratene 170 27:43 03:35

6 Catharina Azarian Oppegard Kommune BIL 166 28:17 04:09

7 Synnøve Nødset Nakken NOTEAM 12 28:32 04:24

8 Greta Løkhaug NOTEAM 16 28:41 04:33

9 Guro Solstad NOTEAM 155 31:43 07:35

NC Nina Visjø Veby SkiLøperne/Team Sportsmanden 9 00:00

Fullførte:10 Påmeldte:12 Startende: 12


K60-64

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Guri Drottning Aarnes NOTEAM 97 23:18

2 May Britt Ese Berge Oppegard Kommune BIL 191 30:31 07:13

3 Viil Gombos NOTEAM 108 32:13 08:55

Fullførte:3 Påmeldte:5 Startende: 5


M16-19

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Edvard Roll DFI 176 20:26

2 Casper Strand Yttervik NOTEAM 37 21:53 01:27

3 Mads Istad Bondevik NOTEAM 206 22:00 01:34

4 Ernik Jacobsen NOTEAM 229 26:44 06:18

Fullførte:4 Påmeldte:5 Startende: 5


M20-24

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Audun Midtbø Svenning DFI 124 17:50

2 Sebastian Kristoffer Endrestad Bækkelagets SK 147 18:35 00:45

3 Kjell Skaug Haraldsen NOTEAM 140 24:41 06:51

4 Christian Aakervik Solbakken Borettslag 62 26:41 08:51


M25-29

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Geir Gjessing OSI Friidrett 94 16:20

2 Eirik Næss Ramtvedt NMBU-MINA 224 17:01 00:41

3 Pål Onsrud Team Sportsmanden 39 17:02 00:42

4 Thomas Gifstad Team Sportsmanden/Oppegård IL156 17:25 01:05

5 Martin Larsen NOTEAM 92 18:26 02:06

6 Halvor Steinsholt Team Sportsmanden 7 19:24 03:04

7 Jarle Dørum NOTEAM 57 21:23 05:03

8 Torgeir Einarsønn DanielsenFollo FK 181 22:14 05:54

9 Ruben Roos MINA-NMBU 219 22:27 06:07

10 Christian Westgaard Gjensidige 109 23:12 06:52

11 Jørgen Aalberg Klinikk for alle 71 23:50 07:30

12 Markus Molin Wang NOTEAM 98 25:49 09:29

13 Thomas Karlsnes Kambo IL 203 28:07 11:47

14 Eirik Knudsen Gåseidnes Oppegård IL 141 28:32 12:12

Fullførte:14 Påmeldte:15 Startende: 15


M30-34

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Henrik Brøvig Swix 119 16:45

2 Hans Ranøyen Homb NOTEAM 121 17:41 00:56

3 Lars-Christian Simonsen Oppegard Kommune BIL 190 18:20 01:35

4 Henrik Berntsen NOTEAM 243 19:13 02:28

5 Cyril Milleret MINA-NMBU 221 20:17 03:32

6 Eivind Skjærven NOTEAM 198 20:47 04:02

7 Anders H. malmo NOTEAM 242 21:37 04:52

8 Alexander C Strande Stil 233 22:09 05:24

9 Bo Bergan NOTEAM 146 23:42 06:57

10 Lennart Noordermeer MINA-NMBU 218 25:10 08:25

11 Arvid Svensson 234 25:26 08:41

12 Henrik Gjertsen Kjelgård NOTEAM 167 27:50 11:05

13 Victor Strimbu MINA-NMBU 217 27:51 11:06

Fullførte:13 Påmeldte:19 Startende: 19


M35-39

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Anders Haslie Byggxpert 225 17:18

2 Morten Tokerud Color Line 11 17:54 00:36

3 Johan Widèn Frogn Kommune BIL 68 18:03 00:45

4 Jan Billy Aas Team Sportsmanden/Skiløperne 17 18:37 01:19

5 Steffen Aasli Team Sportsmanden 227 18:47 01:29

6 Thomas Oma Årstad Velocipædforening 14 19:03 01:45

7 André Kristiansen Frogn Kommune BIL 60 20:31 03:13

8 Knut Lyngar Team SF Studios 31 21:28 04:10

9 Tommy Indregaard Knowit 210 22:12 04:54

10 Maister Boombastic Atlas Copco B.I.L 129 24:05 06:47

11 Kristoffer Andreas Neset Plantasjen BIL 250 27:28 10:10

Fullførte:11 Påmeldte:14 Startende: 14


M40-44

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Roger Thompson Driv IL / Team Sportsmanden 56 17:09

2 Tore Jacobsen Follo Brannvesen 228 17:39 00:30

3 Olav Fjeld Kraugerud NMBU-BIL 144 19:26 02:17

4 Atle Aasterud Klinikk For Alle Ski 96 19:58 02:49

5 Martin Aamoth Team Plissken 67 22:58 05:49

6 Kristian Tollan Seiersten Dbr 127 23:33 06:24

7 Vidar Waaler Vigdar 54 24:56 07:47

8 Scott Randall DFI Friidrett 28 26:04 08:55

Fullførte:8 Påmeldte:12 Startende: 12


M45-49

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Charles Carsten Granquist Team Sportsmanden / DNB 20 18:50

2 Karl Henrik Lilleheier Ås IL 245 19:10 00:20

3 Uno Brudberg ASKO Sentrallager 15 19:33 00:43

4 Christoffer Ladstein Team Sportsmanden 178 20:07 01:17

5 Ole Martin Bollandsås MINA-NMBU 137 20:28 01:38

6 Kristoffer Engh Svenning Frogn Kommune BIL 61 21:10 02:20

7 Mads Larsen Kambo IL 246 22:04 03:14

8 Rune Vold Persen NOTEAM 126 22:59 04:09

9 Øyvind Hansen NMBU 160 23:57 05:07

10 Frode Andresen Pedersen & Skogholt AS 93 24:25 05:35

11 Paal Stähli Siggerud IL- TEAM RAKETT 1 25:03 06:13

12 Lars Olsen Utleiecompagniet AS 184 25:20 06:30

13 Stian Pedersen Skiløperne 214 25:55 07:05

14 Anders Jacobsen ICE 136 26:16 07:26

15 Glenn Finstad NOTEAM 168 28:11 09:21

16 Morten Ransve Vespa 114 30:41 11:51


M50-54

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Geir Simonsen Telenor/Drøbak-Frogn IL 90 17:52

2 Bård Brune Kråkstad 231 18:38 00:46

3 Wilfred Østgulen Skimt 158 19:28 01:36

4 Svein Hagen Team Sportsmanden 171 19:39 01:47

5 Knut Bjørn Stokke NMBU Landsam/Ås IL 153 20:03 02:11

6 Fredrik Sandnes Ellens mosjon&hageselskap 195 20:34 02:42

7 Svein Erik Salthe Canon 46 21:12 03:20

8 Kåre Storbråten Rustad IL 226 22:21 04:29

9 Christian Ramstad Eikjol Egg Øl og Honning 2 22:34 04:42

Stig Aulie Coop Øst SA 151 22:34 04:42

11 Øyvind Iversen Skimt 200 22:41 04:49

12 Geir Andresen NOTEAM 63 23:23 05:31

13 Dennis Banelind NOTEAM 186 25:04 07:12

14 Jo Mellemstuen Siggerud 180 25:32 07:40

15 Stephan Rirsch Skiløperne 111 25:54 08:02

16 Trond Ole Moldvær NOTEAM 50 26:28 08:36

NC Frank Øines Ull/Kisa 152 00:00

Fullførte:17 Påmeldte:22 Startende: 22


M55-59

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Terje Spanthus NOTEAM 77 19:36

2 Bernt Michael Kallevik Frogn BIL 87 19:48 00:12

3 Rolf Gran Team Sportsmanden 104 20:52 01:16

4 Frode Monsen Team Sportsmanden 189 20:54 01:18

Arild Espenes NMBU-VET 220 20:54 01:18

6 Hans-Jørgen Lund SkiLøperne/Team Sportsmanden 4 21:30 01:54

7 Ola Øvstedal NOTEAM 66 22:02 02:26

8 Nils Karbø Ås IL 201 22:25 02:49

9 Karl Erik Berge Tun Media 202 22:31 02:55

10 Harald Vidsjå Nesodden Team2 122 23:14 03:38

11 Erik Brechan Aas Skiløperne / joggekameratene 21 23:18 03:42

12 Arne Iversen ABB BIL 47 24:52 05:16

13 Per Wollbraaten Frogn Kommune BIL 74 25:42 06:06

14 Trond Haraldsen NIBIO-BIL 139 27:13 07:37

15 Helge Simonsen Skiløperne 103 27:14 07:38

16 Lars-Jørgen Wang NOTEAM 99 28:22 08:46

Fullførte:16 Påmeldte:23 Startende: 23


M55-59

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Odd-Tore Eide NOTEAM 32 20:36 01:00

2 Stein Paulsen Team Sportsmanden 236 23:22 03:46

3 Tor Emil Steinsholm NOTEAM 107 23:41 04:05

4 Vidar Sandnæs Frogn Kommune BIL 83 23:58 04:22

5 Øystein Simensen NOTEAM 194 25:08 05:32

6 Åge Kristiansen Frogn Kommune BIL 163 26:06 06:30

7 Jon Weydahl Drøbak maratonklubb 132 26:40 07:04

8 Erland Nærby NOTEAM 43 27:20 07:44

9 Per Bakke Jensen NOTEAM 51 27:22 07:46

10 Gunnar Fjeld NOTEAM 159 27:33 07:57

11 Terje Haraldsen NOTEAM 150 30:46 11:10

Fullførte:11 Påmeldte:13 Startende: 13


M65-69

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Lars Dørum Skimilajoggen 230 21:37

2 Svein Sørsdal Nokia 196 22:51 01:14

3 Johnny Mikkelsen NOTEAM 138 26:36 04:59

4 Jon Furu NOTEAM 41 30:15 08:38

Fullførte:4 Påmeldte:4 Startende: 4


M70-74

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Jan Erik Simensen Nokia 29 26:47

2 Svein Ole Skjæveland Drøbak Marathon klubb 40 26:55 00:08

3 John Røyrvik Skiløperne 38 28:55 02:08

4 Sverre Espedalen Skimilajoggen 80 32:20 05:33

Fullførte:4 Påmeldte:4 Startende: 4


Trim

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

NC Alnes, Johan NOTEAM 1016 Fullført

NC Andresen, Tone Merete Atlas Copco B.I.L 1053 Fullført

NC Auestad, Gunn Evy MINA-NMBU 1135 Fullført

NC Auren, Bjørn NOTEAM 1031 Fullført

NC Berg, Arvid NOTEAM 1111 Fullført

NC Berg, Gjertrine NOTEAM 1096 Fullført

NC Bergsjø, Bård Thorsen biovital AS 1051 Fullført

NC Bonden, Anne Frogn Kommune BIL 1038 Fullført

NC Bratli, Elin Moeng Olsen NOTEAM 1029 Fullført

NC Bruvold, Cathrine NOTEAM 1152 Fullført

NC Bråthen, Jorunn TOOLS AS 1081 Fullført

NC Bråthen, Kari Frogn Kommune BIL 1084 Fullført

NC Buer, Anne Follo tingrett 1009 Fullført

NC de Lera, Ana MINA-NMBU 1124 Fullført

NC Ellefsen, Turi Frogn kommune 1036 Fullført

NC Ensrud, Ragnhild NOTEAM 1040 Fullført

NC Fagerhaug, Tone Oppegard Kommune BIL 1097 Fullført

NC Fausa, Nina Frogn kommune BIL 1085 Fullført

NC Fuglestad, Jutamas Frogn kommune BIL 1110 Fullført

NC Gjengedal, Elin NMBU 1156 Fullført

NC Gjevik, Martin NOTEAM 1015 Fullført

NC Gubakken, Terje MINA-NMBU 1155 Fullført

NC Hage, Inger-Berit Oppegård kommune 1069 Fullført

NC Hagen, Bodil NOTEAM 1093 Fullført

NC Halvorsen, Renate Nettpartner AS 1072 Fullført

NC Hammer, May-Britt Atlas Copco B.I.L 1059 Fullført

NC Hammer, Øistein Oppegard Kommune BIL 1065 Fullført

NC Hansen, Heidi Thorsen biovital AS 1048 Fullført

NC Haugersveen, Tone Oppegard Kommune BIL 1107 Fullført

NC Haugerud, Cecilie R. Nexans As Langhus 1080 Fullført

NC Hebnes, Solveig NOTEAM 1004 Fullført

NC Henriksen, Egil NOTEAM 1154 Fullført

NC Hodnekvam, Mirjana privat 1045 Fullført

NC Høyer, Ellen NOTEAM 1090 Fullført

NC Ingum, Mina Solbakken Borettslag 1012 Fullført

NC Jacklin, May Britt NOTEAM 1064 Fullført

NC Jacobsen, Karin M O Atlas Copco B.I.L 1056 Fullført

NC Jankov, Cathrine NOTEAM 1007 Fullført

NC Jensen, Astrid Nexans 1033 Fullført

NC Jensen, Lise Katrin Solbakken Borettslag 1013 Fullført

NC Jerven, Ellen NOTEAM 1010 Fullført

NC Jerven, Gunnar NOTEAM 1011 Fullført

NC Johansen, Finn ØB BIL 1032 Fullført

NC Johansen, Thorolf Skimilajoggen 1115 Fullført

NC Jutras-Perreault, Marie-Claude MINA-NMBU 1123 Fullført

NC Jørgensen, Øyvind MINA-NMBU 1125 Fullført

NC Kallio, Maarit MINA-NMBU 1130 Fullført

NC Kristiansen, Jan NOTEAM 1095 Fullført

NC Kristiansen, Kjell NOTEAM 1114 Fullført

NC Langfjord, Mina Marthinsen MINA-NMBU 1134 Fullført

NC Larsen, Gunn Trippestad Oppegard Kommune BIL 1109 Fullført

NC Larsen, Hanne Christine Oppegard Kommune BIL 1108 Fullført

NC Larsen, Karin Benthun NOTEAM 1151 Fullført

NC Loftheim, Bodil Thorsen biovital AS 1047 Fullført

NC Martinsen, Jan-Kåre NOTEAM 1005 Fullført

NC Maset, Estela Reinoso MINA-NMBU 1121 Fullført

NC Massey, Trine Frogn kommune 1022 Fullført

NC Matsen, Heidi Oppegard Kommune BIL 1098 Fullført

NC Mienna, Ida Marielle MINA-NMBU 1127 Fullført

NC Mjøsund, Åse Frogn Kommune BIL 1026 Fullført

NC Moe, Lisa Marie Frogn Kommune BIL 1030 Fullført

NC Mortensen, Mette NOTEAM 1083 Fullført

NC Moxnes, Kari NMBU-forskning innovasjon 1131 Fullført

NC Mårteig, Ellen Frogn Kommune BIL 1027 Fullført

NC Olberg, Nina Atlas Copco B.I.L 1057 Fullført

NC Olsen, Inger Johanne Skimilajoggen 1017 Fullført

NC Olsen, Irene Oppegard Kommune BIL 1066 Fullført

NC Osaland, Jan Widar Jernbanens idrettslag Ski 1043 Fullført

NC Paulsen, Christian Atlas Copco B.I.L 1061 Fullført

NC Pettersen, Marit N MINA-NMBU 1120 Fullført

NC Pettersen, Wenche Frogn Kommune BIL 1088 Fullført

NC Pilskog, Tove NOTEAM 1018 Fullført

NC Ramskjell, Lone Atlas Copco B.I.L 1060 Fullført

NC Rasmussen, Katrine Frogn Kommune BIL 1025 Fullført

NC Reian, Knut joggekameratene 1076 Fullført

NC Simonsen, Anne-Lisbeth Frogn kommune 1023 Fullført

NC Skatter, Elisabeth Atlas Copco B.I.L 1058 Fullført

NC Skjærvik, Marion Nettpartner AS 1073 Fullført

NC Sparengen, Elin NOTEAM 1077 Fullført

NC Sparengen, Lisa NOTEAM 1079 Fullført

NC Sparengen, Tina NOTEAM 1078 Fullført

NC Stenerud, Bjørn NOTEAM 1063 Fullført

NC Stenerud, Kristin IBM Klubben 1062 Fullført

NC Stensland, Stian MINA-NMBU 1118 Fullført

NC Storbråten, Mats NOTEAM 1153 Fullført

NC Svendby, Arne Johan NOTEAM 1070 Fullført

NC Syversen, Tommy Thorsen biovital AS 1049 Fullført

NC Teigen, Marianne NOTEAM 1082 Fullført

NC Tollefsen, Linda Merethe Atlas Copco B.I.L 1055 Fullført

NC Torpen, Tove Nettpartner AS 1075 Fullført

NC Vingebakken Dahlen, MonicaNOTEAM 1042 Fullført

NC Volden, Marit Thorsen biovital AS 1046 Fullført

NC Winther, Irene NOTEAM 1094 Fullført

NC Zheng, Keke MINA-NMBU 1122 Fullført

NC Østli, Liss NOTEAM 1006 Fullført

NC Øye, Ingun NOTEAM 1068 Fullført

NC Ånes, Sidsel M Oppegard Kommune BIL 1099 Fullført

Fullførte:97 Påmeldte:142 Startende: 141

Totalt: Antall: 289


Artikkeltags