Resultater Follotrimmen på Sofiemyr

Artikkelen er over 1 år gammel
DEL

Follotrimmen 2018

Resultatliste

Sofiemyr 06.06.2018

K20-24

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Emilie Dybendal Aulie Kolbotn håndball 154 39:03

NC Emilie Kongsten Ås IL 210 00:00

Fullførte:2 Påmeldte:3 Startende: 3

K25-29

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Anine Dannemark NOTEAM 88 43:01

2 Lilly Knarvik Atlas Copco BIL 99 49:51 06:50

Fullførte:2 Påmeldte:9 Startende: 9

K30-34

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Elin Sophie Ones FOPIL 37 38:01

2 Isabel Aarnes NOTEAM 194 44:31 06:30

3 Emelie Viberg Swix/Ulvang 124 44:55 06:54

Fullførte:3 Påmeldte:7 Startende: 7

K35-39

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Hege Nokleby Gullichsen Mitsubihsi Electric Europe B.V 34 37:55

2 Solveig Finholt Ødegaard NOTEAM 153 49:34 11:39

3 Hanne Bentsen NOTEAM 152 49:35 11:40

Fullførte:3 Påmeldte:5 Startende: 5

K40-44

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Margrethe Førre Nardocci SkiLøperne 268 35:05

2 Stine Aarstad Ås lL 33 35:50 00:45

3 Gry Oladsen Oppegard Kommune BIL 273 40:15 05:10

4 An-Magritt Eide NOTEAM 11 41:25 06:20

5 Mette Haga Atlas Copco BIL 98 41:59 06:54

6 Nina Bernhardsen NOTEAM 77 50:01 14:56

NC Ida Finstad Frogn Kommune BIL 85 00:00

Fullførte:7 Påmeldte:15 Startende: 15

K45-49

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Kim Cecilie Braaen DFI ski 197 38:52

2 Stine Pedersen Betonmast 135 40:58 02:06

3 Kirsty Gran Drøbak-Frogn IL 168 41:57 03:05

4 Trine Vikanes Frogn Kommune BIL 80 45:35 06:43

5 Vigdis Waaler Team Vigdar 67 49:06 10:14

6 Ruby Semb SkiLøperne / Team Sportsmanden189 50:04 11:12

7 Tonje Bringsvor SkiLøperne 6 53:57 15:05

Fullførte:7 Påmeldte:14 Startende: 14

K50-54

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Merete Bolin SkiLøperne/Team Sportsmanden 51 37:55

2 Karin Kristin Johansen NOTEAM 113 40:37 02:42

3 Karin Helena Sjøberg SkiLøperne 56 41:00 03:05

4 Inger Anne Pedersen Oppegård IL 176 41:56 04:01

5 Mariann Nornes NOTEAM 17 43:43 05:48

6 Mona Cathrine JohannessenTeam Gamle Kongevei 24 44:47 06:52

7 Bodil Norderval NOTEAM 16 46:08 08:13

8 Cecilie Yri NMBU 150 46:32 08:37

9 Kristin Taylor SkiLøperne 192 46:37 08:42

Vivian Tiltnes Team Coop 276 46:37 08:42

11 Grethe Korbi NOTEAM 117 46:57 09:02

Ingerlise Skarø NOTEAM 114 46:57 09:02

13 Synnøve Nødset Nakken NOTEAM 15 47:11 09:16

14 Caroline Nicol NOTEAM 39 58:15 20:20

Fullførte:14 Påmeldte:20 Startende: 20

K55-59

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Ellinor Sekkesæter Frogn kommunes bedriftsidretts 90 39:47

2 Nina Ystehede NOWAIM 3 44:37 04:50

3 Greta Løkhaug NOWAIM 4 47:02 07:15

4 Hilde Mork joggekameratene 183 47:03 07:16

5 Nina Visjø Veby SkiLøperne 12 51:12 11:25

6 Viil Gombos Udirbil 112 51:57 12:10

7 Guro Solstad NOTEAM 1 52:08 12:21

Fullførte:7 Påmeldte:12 Startende: 12

K60-64

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Wenche Dørum Skimilajoggen 141 41:38

NC Alvilde Dancke joggekameratene 151 00:00

Fullførte:2 Påmeldte:5 Startende: 5

M16-19

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Karsten Ladstein Team Sportsmanden/Oppegård IL43 30:47

2 Audun Svenning DFI 254 31:05 00:18

3 Sondre Try Myrmel NOTEAM 236 36:39 05:52

4 Johannes Birkelund Oppegård IL 44 37:54 07:07

5 Jacob Lund NOTEAM 280 42:21 11:34

6 Morten Hansen Fjøsrøkterne 134 47:55 17:08

Fullførte:6 Påmeldte:9 Startende: 9

M20-24

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Christian Aakervik Solbakken Kråkstad 228 41:43

2 Eirik Knudsen Gåseidnes Oppegård IL 116 55:00 13:17

Fullførte:2 Påmeldte:7 Startende: 7

M25-29

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Pål Onsrud Team Sportsmanden 281 28:32

2 Rafal Aleksanderowicz Scan Sorwey 282 32:57 04:25

3 Halvor Steinsholt Blodsmak Sportsklubb 19 34:08 05:36

4 Ronny Kristiansen Drøbak maratonklubb 32 39:35 11:03

5 Martin Hansen Team Hansen 193 41:47 13:15

Fullførte:5 Påmeldte:13 Startende: 13

M30-34

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Henrik Brøvig Swix/Ulvang 122 28:15

2 Thomas Oma NOTEAM 55 31:08 02:53

3 Anders R Simensen Brynje 202 33:01 04:46

4 Kristoffer Husevåg Mesterbygg Nordby 2 33:35 05:20

5 André Kristiansen Frogn Kommune BIL 78 34:29 06:14

6 Alexander Strande NOTEAM 111 37:16 09:01

7 Hans Ranøyen Homb NOTEAM 143 37:59 09:44

8 Kim Timoty Engh Atlas Copco BIL 95 40:11 11:56

9 Henrik Gjertsen NOTEAM 221 49:36 21:21

Fullførte:9 Påmeldte:20 Startende: 20

M35-39

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Jan Billy Aas Kråkstad friidrett 31 30:15

2 Johan Widen Frogn Kommune BIL 83 31:11 00:56

3 Bård Alexander Frogn Kommune BIL 126 41:55 11:40

4 Knut Finsberg Atlas Copco BIL 96 47:02 16:47

Fullførte:4 Påmeldte:10 Startende: 10

M40-44

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Roger Thompson Driv IL / Team Sportsmanden 61 28:24

2 Atle Aasterud NOTEAM 125 32:11 03:47

3 Hans Kristian Steen NOTEAM 41 34:06 05:42

4 Per-Johan Aalerud TEAM MENY SKI 181 34:23 05:59

5 Kristian T Seiersten DBR 263 34:26 06:02

6 Jan Nordal Hansen NOTEAM 199 36:58 08:34

7 Martin Aamodt NOTEAM 271 41:21 12:57

8 Frode Andresen NOTEAM 82 41:42 13:18

9 Vidar Waaler Team Vigdar 66 43:29 15:05

Fullførte:9 Påmeldte:18 Startende: 18

M45-49

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Nils Berg Rustad IL 267 30:42

2 Charles Carsten Granquist Team Sportsmanden / DNB 25 32:15 01:33

3 Christoffer Ladstein Team Sportsmanden/SkiLøperne 42 34:12 03:30

4 Kristoffer Engh Svenning Frogn Kommune BIL 74 34:52 04:10

5 Stig Lima SkiLøperne 22 34:58 04:16

6 Ole Martin Bollandsås MINA-NMBU 203 35:22 04:40

7 Knut Jo Strømsborg NOTEAM 46 35:52 05:10

8 Frode Myrmel Hobøl IL 165 37:03 06:21

9 Lars Petter Glomsrud Driv IL/Tieto TEMPO 140 37:13 06:31

10 Espen Gustavson Atlas Copco BIL 94 38:59 08:17

11 Erling Uno Brudberg Asko SL 204 39:34 08:52

12 Anders Jacobsen NOTEAM 40 40:09 09:27

13 Øyvind Hansen NOTEAM 133 40:58 10:16

14 Paal Stähli Siggerud IL - Team rakett 13 42:30 11:48

15 Geir Andresen NOTEAM 109 42:54 12:12

16 Dennis Banelind NOTEAM 35 43:13 12:31

17 Morten Ransve NOTEAM 104 44:07 13:25

18 Glenn Finstad NOTEAM 222 51:04 20:22

Fullførte:18 Påmeldte:30 Startende: 30

M50-54

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Geir Simonsen Telenor/Drøbak-Frogn IL 147 30:54

2 Royne Kreutz SkiLøperne 156 33:07 02:13

3 Arve Mjelde Oppegard Kommune BIL 86 33:13 02:19

4 Rolf Gran NOTEAM 63 33:41 02:47

5 Steinar Lien Team Sportsmanden 89 33:52 02:58

6 Inge Henning Fredagsvik Team Coop 275 33:59 03:05

7 Hans-Jørgen Lund SkiLøperne/Team Sportsmanden 50 35:31 04:37

8 Kåre Storbraten Rustad IL 230 38:32 07:38

9 Stig Aulie Coop Øst 155 38:36 07:42

10 Vegard Birkelund Kolbotn SK 45 38:43 07:49

11 Lars Kværner NOTEAM 119 39:32 08:38

12 Christian Ramstad NOTEAM 121 40:45 09:51

13 Per Wollbraaten Frogn Kommune BIL 76 41:32 10:38

14 Jo Mellemstuen NOTEAM 170 42:49 11:55

15 Trond Johannessen Team Gamle Kongevei 23 43:33 12:39

16 Kristian Kaltenborn NOTEAM 171 45:39 14:45

NC Trond Ole Moldvær NOTEAM 27 00:00

Fullførte:17 Påmeldte:29 Startende: 29

M55-59

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Bernt Michael Kallevik Frogn Kommune BIL 81 33:20

2 Odd-Tore Eide Helse-Invest 59 34:57 01:37

3 Bjørn Huso Ås IL 161 35:56 02:36

4 Roar Antonsen Team Sportsmanden 274 37:09 03:49

5 Ola Øvstedal NMBU 53 37:25 04:05

6 Erik Brechan Aas SkiLøperne 191 38:51 05:31

7 Karl Erik Berge Tun Media 186 39:50 06:30

8 Trond Einar Nilsen NOTEAM 223 42:46 09:26

9 Per Flatmo NOTEAM 158 43:16 09:56

10 Helge Simonsen SkiLøperne 52 44:08 10:48

11 Trond Haraldsen NOTEAM 169 45:04 11:44

12 Jon Weydahl Drøbak maratonklubb 108 45:09 11:49

NC Stein Kåre Nakken NOTEAM 160 00:00

Fullførte:13 Påmeldte:26 Startende: 26

M60-64

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Vidar Sandnes Frogn Kommune BIL 75 39:55

2 Simensen Øystein NOTEAM 201 42:04 02:09

3 Morten Hansen Drøbak maratonklubb 211 44:41 04:46

4 Olav Strande Pon Equipment 213 45:43 05:48

5 Åge Kristiansen Frogn Kommune BIL 93 46:15 06:20

6 Per Bakke Jensen NOTEAM 64 46:25 06:30

7 Jon Furu Skimilajoggen 36 49:41 09:46

Fullførte:7 Påmeldte:12 Startende: 12

M65-69

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Lars Chr. Dørum Skimilajoggen 142 35:00

2 Johnny Mikkelsen RUNFUN 62 42:47 07:47

3 Lars-A Boge RUNFUN 54 48:12 13:12

NC Hjalmar Store Skimilajoggen 260 00:00

Fullførte:4 Påmeldte:8 Startende: 8

M70-74

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Svein Ole Skjæveland Drøbak maraton klubb 30 48:04

2 John Røyrvik NOTEAM 70 49:34 01:30

3 Sverre Espedalen Skimilajoggen 65 52:07 04:03

4 Terje Hellemose NOTEAM 159 53:12 05:08

Fullførte:4 Påmeldte:7 Startende: 7

Trim

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

NC Alnes, Johan NOTEAM 1007 Fullført

NC Amundsen, Rita Oppegard Kommune BIL 1126 Fullført

NC Andresen, Tone Merete Atlas Copco BIL 1054 Fullført

NC Anthonisen, Stine NOTEAM 1108 Fullført

NC Auren, Bjørn NOTEAM 1060 Fullført

NC Bakkemo, Lillian Oppegard Kommune BIL 1123 Fullført

NC Barkeng, Marte NOTEAM 1117 Fullført

NC Bergane, Turid NOTEAM 1137 Fullført

NC Birkelund, Grete Oppegård kommune 1078 Fullført

NC Bjørheim, Sidsel Frogn Kommune BIL 1051 Fullført

NC Bråni, Eva Oppegard Kommune BIL 1124 Fullført

NC Bråthen, Jorunn S Tools AS 1136 Fullført

NC Buer, Anne Follo tingrett 1009 Fullført

NC Cruickshank, Merethe Oppegard Kommune BIL 1063 Fullført

NC Dørum, Jarle NOTEAM 1014 Fullført

NC Edvardsen, Britt Nettpartner AS 1072 Fullført

NC Eiesland, Gro NOTEAM 1103 Fullført

NC Ellefsen, Turid NOTEAM 1040 Fullført

NC Fagerhaug, Tone Rustad Oppegard Kommune BIL 1065 Fullført

NC Falch, Marith NOTEAM 1004 Fullført

NC Fausa, Nina Frogn Kommune BIL 1044 Fullført

NC Flatebø, Ingeborg Ski kommune 1118 Fullført

NC Gjevik, Martin Solbakken Borettslag 1107 Fullført

NC Gjønmoe, Mona Ski kommune 1132 Fullført

NC Grini, Marianne Oppegard Kommune BIL 1035 Fullført

NC Grumstad, Hilde NOTEAM 1147 Fullført

NC Grundvold, Agnes NOTEAM 1151 Fullført

NC Hage, Inger-Berit Furre Oppegård kommune/NAV 1059 Fullført

NC Halvorsen, Kristin Atlas Copco BIL 1057 Fullført

NC Halvorsen, Renate Nettpartner AS 1074 Fullført

NC Hammer, Øistein Oppegard Kommune BIL 1064 Fullført

NC Hansen, Heidi Thorsen biovital AS 1068 Fullført

NC Haug, Elise Solbakken 1144 Fullført

NC Haugersveen, Tone Oppegard Kommune BIL 1131 Fullført

NC Hebnes, Solveig NOTEAM 1000 Fullført

NC Hylander, Karin Oppegard Kommune BIL 1080 Fullført

NC Jankov, Cathrine NOTEAM 1112 Fullført

NC Janzon, Anne Oppegard Kommune BIL 1096 Fullført

NC Jensen, Elisabeth NOTEAM 1153 Fullført

NC Johansen, Finn Østlandets Blad 1011 Fullført

NC Johansen, Thorolf Skimilajoggen 1135 Fullført

NC Jura, Magdalena NOTEAM 1015 Fullført

NC Kleven, Nina Frogn Kommune BIL 1049 Fullført

NC Kristiansen, Jan Gunnar NOTEAM 1006 Fullført

NC Kristiansen, Kjell NOTEAM 1113 Fullført

NC Larsen, Gunn Teppestad Oppegard Kommune BIL 1128 Fullført

NC Larsen, Hanne Christine Oppegard Kommune BIL 1127 Fullført

NC Lunde, Mette Oppegard Kommune BIL 1119 Fullført

NC Matsen, Heidi OK B.I.L. 1019 Fullført

NC Mjøsund, Åse Frogn Kommune BIL 1050 Fullført

NC Mortensen, Mette NOTEAM 1098 Fullført

NC Mårteig, Ellen Frogn Kommune 1026 Fullført

NC Nesse, Wenche NOTEAM 1089 Fullført

NC Olsen, Inger Johanne NOTEAM 1013 Fullført

NC Paulsen, Gro Oppegard Kommune BIL 1125 Fullført

NC Pettersen, Wenche Frogn Kommune BIL 1048 Fullført

NC Pilskog, Tove NOTEAM 1010 Fullført

NC Preus, Allis Frogn Kommune BIL 1039 Fullført

NC Reian, Knut joggekameratene 1061 Fullført

NC Rytterager, May-Grete NOTEAM 1148 Fullført

NC Schønberg, Lill Eva NOTEAM 1111 Fullført

NC Selnes, Bente Oppegard Kommune BIL 1122 Fullført

NC Skjærvik, Marion Nettpartner AS 1075 Fullført

NC Spæren, Tomine NOTEAM 1157 Fullført

NC Syversen, Tor Thorsen biovital AS 1071 Fullført

NC Teigen, Marianne Skibertene 1105 Fullført

NC Torpen, Tove Nettpartner AS 1076 Fullført

NC Volden, Marit Thorsen biovital AS 1066 Fullført

NC Winther, Irene J. NOTEAM 1005 Fullført

NC Ødegård, Marianne Meier NOTEAM 1101 Fullført

NC Årnes, Sidsel Marie OK B.I.L. 1018 Fullført

Totalt: Antall: 216

Emit

eTiming Utskrevet:06.06.2018 19:18:25 Side:8

Artikkeltags