Disse konfirmerer seg i Oppegård, Langhus og Ås i helgen

EN STOR DAG: Lørdag og søndag er det konfirmasjon flere steder i Follo. Foto: Christian Clausen

EN STOR DAG: Lørdag og søndag er det konfirmasjon flere steder i Follo. Foto: Christian Clausen

Artikkelen er over 1 år gammel

Se listen over helgens konfirmanter i Oppegård, Langhus og Ås førstkommende helg.

DEL

Greverud kirke

Lørdag 8. september, klokken 12:

Caja Bødtker Engebretsen

Camilla Clemetsen

Elise Thoen Falkø

Emma Trumpy Granquist

Erlend Samset

Fredrik Andre Klausen

Guro Lillebø Haugen

Helene Sofie Beck

Julia Linnea Roos

Julian Håseth

Matheus Christian Romnes Falchenberg

Mathilie Misund

Nora Irene Vonen

Pernille Christiansen

Pernille Mørstad Sæther

Selma Heggestad

Greverud kirke

Lørdag 8. september, klokken 14:

Amelia Sevland Øfsdahl

Anna Di Bernardo

Anne Løvøen Sollien

Carl Marius Fredriksen Berggren

Christopher Tusvik

Eirik Nysveen

Hedvig Dehle

Ida Hatterud Pettersen

Kaja Celine Simonsen

Mabel Christine Bergsløkken

Martine Dokken

Theodor Billington Takman

Tinius Lofsberg Sørvik

Vendela Emelie Guttormsen

Victor Mila-Berg

Kolbotn kirke

Lørdag 8. september, klokken 12:

Anne Pauline Klev Rykhus

Daniel Spiten

Elise Rehn Bakken

Henrik Solstad

Jacob Emanuel Gunnerud

Malin Drewes Høgåsen

Mathias Blomquist

Sigurd Hovde Aas

Styrk Oskar Ørnebo

Sunniva Marie Aulie

Victor Demandus Høyland

Kolbotn kirke

Lørdag 8. september, klokken 14:

Aleksander Rogneflåten

Andrea Møller

Arthur W. Barthold

Carl Tobias Johansen

Caspar Hetleøen Gulbrandsen

Charlotte Fjærvik Press

Eline Sofie Vethe

Erlend Tornås Hagbø

Guro Møller

Hedda Auråker

Henrik Skrettingland

Isabel Juliana Fengsrud

Susanne Elgstøen Sandor

Sofiemyr kirke

Lørdag 8. september, klokken 12:

Adam Alexander Kløkstad

Adrian Haabpiht Solberg

Are Jakob Lie Johansen

Camilla Langseth

Elias Corneliussen

Eline Østnes Øye

Emma Helen Sæve

Emma Nicoline Nordstrøm Larsen

Helene Hersvik

Henrik Hasselberg Ness

Ingrid Tørnby

Kaisa Isabell Sandboe

Katinka Sofie Visted Abrahamsen

Ludvik Øverbø Fredriksen

Madelene Sandstø Klovholt

Osvald Kammersgaard Enger

Silje Havre Aaslie

Sivert Hole Svenningsen

Sverre Joachim Holmsen

Sofiemyr kirke

Lørdag 8. september, klokken 14:

Anette Tørmoen Stadsnes

Erica Drakopoulos

Henning Barmo Fischer Nielsen

Herman Hegg Terjesen

Jacob Bjøntegaard

Linnea Nicolaisen

Lise Forsberg Vibe

Magnus Flaa

Marius Amundsen Dalsbotten

Naomi Støa-Fesseha

Ninni Ottesen Muri

Noah Buer Sturm

Oda Aurora Johannessen Skauge

Oskar Arnsen Haukebø

Pernille Wirak

Sofie Renberg

Thea Marie Nørbech

Tobias Onstad Damborg

Tuva Opsahl

Langhus kirke

8. september, klokken 12:

Adam Holmqvist

Andrea Celine Mathiassen

Andrea Brønlund

Andreas Vestby

Christoffer Arnet

Emily Ann Whelan

Erik Østbye

Fredrik Cappelen Stenersen

Frida Sandsbråten Pedersen

Guro Garli Langedal

Ida Skogen Mortensen

Johannes Hansen

Jonatan Maudal Cataldo

Lars Woldsund Stenfoss

Louise Falck-Strømberg

Marcus Brosstad Særvoll

Marcus Tronslien Eriksen

Mark Giducos Jensen

Mina Melissa Martin

Oda Marie Halstvedt Ulven

Oliver Alexander Pedersen

Rebecca Elisabeth Hedestad Breiland

Sander Røed Dønåsen

Sara Hammer Hopland

Trym Berntsen

Vetle Walhovd

Ås kirke

Lørdag 8. september, klokken 11:

Jens Rasmus Bjørnereim

Mathilde Mikaelsdotter Djurstedt

Milli Sofie Fossum

Øyvind Frydelund

Karoline Kvarme Gangnæs

Christine Kure

Emma Furre Martinsen

Junie Petzvold

Eline Skjevdal

Ole Jacob Høsteland SOlbu

Erle Berge Stemsrud

Ås kirke

Lørdag 8. september, klokken 13:

Oscar Bakke

Elise Kro Barlaup

Håvard Rødbotten Foss

Regina Lucia Holth-Siegel

Adrian Kristiansen

Magnus Lilleheier

Andreas Solan Mannsåker-Buene

Anders Sørumshagen Melvold

Marie Hellgberg Munthe

Sivert Skog Røstelien

Ane Olsen Svebak

Sunniva Yousef

Ås kirke

Søndag 9. september, klokken 13:

Kristine Mo Eikesdal

Jonas Fiske

Øivind Andreas Bodal Holm

Helene Evjen Johnsen

Thomas Laupstad

Tiril Helene Lilleheier

Joakim Koldsø Søreid

Felix Thoresen

Kroer kirke

Søndag 9. september, klokken 11:

Hanna Sofie Myhre Holten

Martine Martinsen

Ada Norum-Torgersen

Andréa Norseth Stubberud

Artikkeltags