Resultater fra Follotrimmen fra Langhus skole

Henrik Brøvig var først i mål på tiden 18,54.

Henrik Brøvig var først i mål på tiden 18,54. Foto:

Artikkelen er over 2 år gammel
DEL

Se stort bildegalleri fra løpet her

K16-19            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Malin Høntorp  Oppegård IL   289 26:35
  2Hedda Høntorp  Oppegård IL   290 26:38
  3Ingrid Bringsvor  NOTEAM   108 38:10
   Fullførte:3 Påmeldte:      
K20-24            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Emilie Kongsten  Ås IL   255 22:22
  2Ane Johansen  NOTEAM   285 22:44
   Fullførte:2 Påmeldte:      
K25-29            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Gudrun Ildstad  Frogn Kommune BIL   89 23:05
   Fullførte:1 Påmeldte:      
K30-34            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Rakel Ødegaard  Dyrløkkeåsen skole   97 24:12
   Fullførte:1 Påmeldte:      
K35-39            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Margrethe Førre Nardocci  SkiLøperne   283 23:11
  2Stine Antonie Eikedal  Eika BIL   160 27:35
   Judit Banfi  NOTEAM   188 27:35
   Fullførte:3 Påmeldte:      
K40-44            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Stine Aarstad  Ås IL   278 24:16
  2Ida Finstad  Frogn Kommune BIL   157 24:26
  3Mette Haga  Atlas Copco B.I.L   179 26:07
  4An-Magritt Eide  BUP Follo   110 26:14
  5Anne-Lise Ottesen  NOTEAM   85 29:25
  6Johanna Hulbach  Frogn Kommune BIL   161 31:14
  7Marit Randall  Mattilsynet   61 31:47
  8Hege Bråthen Kristiansen  NOTEAM   60 31:48
eTiming 9Ingrid Tharaldsen Høntorp  Oppegård IL Utskrevet:16.08.2017 19:27:32 291 32:48
             
             
   Fullførte:9 Påmeldte:      
K45-49            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Monica Hjerpeseth  Team Sportsmanden   200 26:01
  2Benedikte Selsing  NOTEAM   136 26:10
  3Anita Jansen  Follo SK   254 26:17
  4Stine Pedersen  Betonmast   43 27:42
  5Helga Kringen  SkiLøperne   51 28:07
  6Janne Lundvall  Råd & Regnskap Drøbak AS   256 28:14
  7Ruby Semb  SkiLøperne   233 28:41
  8Linda Schulz  NOTEAM   84 30:39
  9Vigdis Woll Lothe  NOTEAM   37 31:39
  10Tonje Bringsvor  SkiLøperne   13 35:01
  11Mona Svenning  NOTEAM   287 36:23
  12Tone Merete Andresen  Atlas Copco B.I.L   121 38:19
 NC Monica Feyling  Frogn kommune   96 00:00
   Fullførte:13 Påmeldte:      
K50-54            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Karin Helena Sjøberg  SkiLøperne   69 27:07
  2Mariann Nornes  NOTEAM   7 27:13
  3Ellinor Sekkesæter  Frogn Kommune BIL   168 27:15
  4Karin Kristin Johansen  follosk   186 27:28
  5Anita Karterud  Frogn Kommune BIL   102 27:33
  6Kristin Rustad  DFI   268 28:18
  7Anne Kristin Langseth  DNB BIL   62 28:19
  8Nina Ystehede  NOWAIM   52 29:14
  9Bodil Norderval  NOTEAM   185 30:49
  10Cecilie Yri  NMBU   151 30:53
  11Nina Visjø Veby  SkiLøperne   14 31:28
  12Lise Borchgrevink  SkiLøperne   23 31:43
  13Kari Soot  SkiLøperne   36 33:26
  14Synnøve Nødset Nakken  NOTEAM   30 33:29
  15Anne-Grete Buseth Blankenberg  NOTEAM   34 34:29
   Fullførte:15 Påmeldte:      
K55-59            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Kjersti Gram Andersen  NOTEAM   195 30:12
  2Greta Løkhaug  NOWAIM   152 31:28
  3Bente Frøystadvåg  Frogn kommune   279 31:30
  4Viil Gombos  UdirBil   140 33:43
  5Guro Solstad  NOTEAM   92 34:32
   Fullførte:5 Påmeldte:      
K60-64            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Wenche Dørum  Skimilajoggen   150 27:44
  2May Britt Esse Berge  Oppegard Kommune BIL   214 32:31
  3Kirsti Omberg  SkiLøperne   16 33:06
  4Lisbeth Villien  Nesodden   153 34:26
 NC Alvilde Dancke  Joggekameratene   106 00:00
 NC Ellen Høyer  NOTEAM   181 00:00
   Fullførte:6 Påmeldte:      
M16-19            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Svenning Audun  NOTEAM   286 20:39
  2Sondre Try Myrmel  Spydeberg IL   276 22:12
  3Markus Sellevoll  Oppegård IL langrenn   176 23:04
  4Johannes Birkelund  Oppegård IL   173 24:30
  5Karsten Ladstein  Team Sportsmanden   232 25:30
  6Morten Hansen  Hønserøkterne   44 28:05
   Fullførte:6 Påmeldte:      
M20-24            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Sondre Arne Hoff  Driv   294 19:10
  2Bastian Larsen Bentzen  Tre i Bygg as   129 38:38
   Fullførte:2 Påmeldte:      
M25-29            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Henrik Brøvig  Swix   107 18:54
  2Felix Haug  Atlas Copco B.I.L   112 19:10
  3Halvor Steinsholt  Ås IL / Blodsmak Sportsklubb   8 21:39
  4Kristoffer Ramskjell  Frogn Kommune BIL   88 22:12
  5Torgeir Einarsønn Danielsen  Follo FK   189 25:33
  6Alexander C. Strande  STIL   246 25:38
  7Ronny Kristiansen  Team Ronny og Jan Billy + Skil   29 26:50
  8Nicolai Agard-Bernhardsen  Tre i Bygg as   128 32:52
   Fullførte:8 Påmeldte:      
M30-34            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Lars-Christian Simonsen  SkiLøperne   182 21:16
  2Kristoffer Husevåg  Mesterbygg Nordby   162 22:31
  3André Kristiansen  Frogn Kommune BIL   94 22:45
  4Knut Lyngar  Team Utepuls   271 23:13
  5Erik Tjosbakken  NOTEAM   213 25:00
  6Sondre Svalastog  Tre i Bygg as   127 30:28
  7Knut Finsberg  Atlas Copco B.I.L   123 31:15
 NC Henrik Kjelgård  Team Henriksen   146 00:00
   Fullførte:8 Påmeldte:      
M35-39            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Jan Billy Aas  Team Ronny og Jan Billy + Skil   28 21:05
  2Martin John Sweeney  Atlas Copco B.I.L   122 28:53
   Fullførte:2 Påmeldte:      
M40-44            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Roger Thompson  Driv il / Team Sportsmanden   40 19:11
  2Atle Aasterud  NOTEAM   183 20:47
  3Karl Olaf Høntorp  Oppegård IL   288 22:06
  4Robert Banfi  Ås IL   187 25:47
  5Stian Homstvedt Pedersen  NOTEAM   26 26:00
  6Frode Andresen  NOTEAM   4 27:32
  7Knut Åge Risberg  FOPIL   48 30:54
  8Vidar Waaler  Jubileumsgutta 10   38 31:39
   Fullførte:8 Påmeldte:      
M45-49            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Charles Carsten Granquist  Team Sportsmanden / DNB   21 20:33
  2Royne Kreutz  SkiLøperne   137 21:34
  3Christoffer Ladstein  Team Sportsmanden   231 22:10
  4Fredrik Sandnes  Ellens mosjon & hageselskap   156 22:20
  5Dag Hjerpseth  Sportsmanden   281 22:27
  6Erling Brudberg  ASKO   217 22:42
  7Stig Lima  SkiLøperne   47 23:03
  8Svein Erik Salthe  Canon   63 23:15
  9Kristoffer Engh Svenning  Frogn Kommune BIL   95 23:27
  10Fredrik Lie  NOTEAM   178 23:58
  11Vegard Birkelund  NOTEAM   172 26:13
  12Joakim Zander  Atlas Copco B.I.L   115 26:21
  13Roar Sellevoll  Oppegård IL   175 26:39
  14Paal Stähli  SIGGERUD IL   12 26:46
  15Dennis Banelind  NOTEAM   50 28:30
  16Øyvind Hansen  NOTEAM   42 28:35
 NC Rune Vold Persen  FOPIL   65 00:00
   Fullførte:17 Påmeldte:      
M50-54            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Geir Simonsen  Telenor/Drøbak-Frogn IL   101 20:01
  2Lasse Sørlund  Team Sportsmanden   177 20:53
  3Rolf Gran  Team Sportsmanden   148 21:19
  4Wilfred Østgulen  Skimt   235 22:06
  5John Fidjestøl  Nordby skole   216 22:17
  6Svein Hagen  Team Sportsmanden   142 22:18
  7Steinar Lien  Oppegård IL/Sportsmanden   59 22:29
  8Arve Mjelde  Oppegård kommune   80 22:36
  9Jan Erik Thoresen  Oppegård IL   227 23:14
  10Stig Aulie  Coop Øst SA   158 23:33
  11Ola Øvstedal  NOTEAM   57 23:37
  12Terje Spanthus  NOTEAM   228 23:50
  13Harald Vidsjå  Nesodden Team2   11 24:39
  14Trond Ole Moldvær  NOTEAM   240 24:50
  15Hans Petter Stenberg  Family Sportsklubb Mysen   77 25:09
  16Knut Kokenes  Skimt   260 25:17
  17Steinar Hegge  Sisca   87 25:35
  18Espen Kurås  Kolbotn Idrettslag   86 25:50
  19Lars Kværner  NOTEAM   135 26:00
  20Lars Even Andersen  NOTEAM   76 26:49
  21Jo Mellemstuen  NOTEAM   192 27:23
   Per Wollbraaten  Frogn Kommune BIL   93 27:23
  23Jørn Kristiansen  NOTEAM   132 28:21
  24Torbjørn Sandmæl  Posten Norge   66 28:49
  25Jan T. Engebretsen  NOTEAM   5 30:18
  26Kristian Kaltenborn  NOTEAM   1 30:29
   Fullførte:26 Påmeldte:      
M55-59            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Odd-Tore Eide  NOTEAM   46 22:14
  2Svein Erik Nornes  Nordea IL   159 24:56
  3Karl Erik Berge  Tun Media   263 24:58
  4Vidar Sandnæs  Frogn Kommune BIL   103 25:59
  5Øyvind Huse  NOTEAM   284 26:54
  6Trond Einar Nilsen  NOTEAM   239 27:27
  7Stein Kåre Nakken  NOTEAM   31 28:22
  8Per Øystein Flatmo  NOTEAM   111 28:48
  9Jon Weydahl  DMK   53 28:51
  10Helge Simonsen  SkiLøperne   67 29:06
  11Trond Haraldsen  NIBIO BIL   100 29:31
  12Erland Nærby  NOTEAM   139 29:35
  13Olav Strande  NOTEAM   27 31:50
  14Espen Olsen  NOTEAM   71 32:56
   Fullførte:14 Påmeldte:      
M60-64            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Øystein Simensen  NOTEAM   81 27:25
  2Tom Øglund  NOTEAM   126 27:43
  3Per Bakke Jensen  NOTEAM   32 28:54
  4Lars-A Boge  Runfun   143 30:43
  5Frode Schneider  NOTEAM   72 33:21
  6Einar Kaufmann  Vestby videregående skole   22 35:10
 NC Jon Furu  Skimilajoggen   45 00:00
 NC Lars Chr. Dørum  Skimilajoggen   149 00:00
   Fullførte:8 Påmeldte:      
M65-69            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Svein Sørsdal  Nokia BIL   243 24:20
  2Johnny Mikkelsen  Runfun   68 28:47
  3Egil Røysem  DNB BIL   215 31:21
  4Hjalmar Store  NOTEAM   104 32:36
  5Erik Nordhagen  Atlas Copco B.I.L   117 38:19
   Fullførte:5 Påmeldte:      
M70-74            
Plass  Navn  Klubb   Start nr.Tid 
  1Gjermund Tveito  Joggekameratene   209 27:49
  2John Røyrvik  NOTEAM   39 32:40
  3Sverre Espedalen  Skimilajoggen   58 33:08
  4Terje Hellemose  Svarskog if   98 33:17
   Fullførte:4 Påmeldte:      

Artikkeltags