Gå til sidens hovedinnhold

Vanvittig sportshelg på ØBs nett-TV – over 100 direktesendinger

Banesykling, fotball, ishockey, motorsport, boksing eller håndball? Denne helgen kan du velge mellom over 100 direktesendinger på ØB.no.

Østlandets Blad/Direktesport kan by på en imponerende meny denne helgen. For det første reiser Follo FK over fjorden for å møte Ørn Horten klokken 13:00 lørdag. Der vil også ØB være på plass.

Klokken 16:00 søndag møter Follo HK Damer Tertnes i Stil Arena; en kamp du naturligvis også kan følge på ØB. Samme kveld, klokken 19:00, er det herrenes tur mot Charlottenlund på samme sted.

Men dette er altså bare noen få av de mange sportsbegivenhetene du kan følge direkte på ØB denne helgen.

Lørdag klokken 18:00 kan du for eksempel se den svenske hockey-klassikeren Färjestad - Frölunda.

Er det bilsport som gjelder, kan du se Bilsportgallaen 2021 klokken 18:30 lørdag, med utdeling av alle NM-medaljer og en rekke hederspriser. Og klokken 21:00 er det duket for Lyon-Lens.

For å se sendingene, må du være abonnent. Les mer om hvordan du oppretter abonnement her.

TV-meny lørdag til søndag

Her kan du se alt som sendes på ØB.no/Direktesport fra lørdag til søndag fordelt på de forskjellige idrettene.

HendelseDagStartSluttHjemmelagBortelag
Sandnesløpetlørdag10:0018:00

Kretsfinalehelg Nordland J13lørdag11.0012.45SelforsInnstranda
Rekruttmesterskap 2021Lørdag11:00
xx
NM BanesyklingLørdag12:0017:00xx
4. div., kvalik til 3. div., kamp 2Laurdag12.5015.20FørdeEid
V75lørdag13:0017:20Jarlsberg
PostNord-ligaen avd 1lørdag13:00
Kvik HaldenMoss
NT avd 1lørdag13:00
ElverumStovner
NT avd 1lørdag13:00
Funnefoss/VormsundLillestrøm 2
NT avd 1lørdag13:00
GjelleråsenBrumunddal
NT avd 1lørdag13:00
Gjøvik-LynKongsvinger 2
NT avd 1lørdag13:00
Raufoss 2Nybergsund
NT avd 1lørdag13:00
FK TotenLørenskog
NT avd 1lørdag13:00
Ullensaker/Kisa 2Grorud 2
NT avd 2lørdag13:00
FlintOppsal
NT avd 2lørdag13:00
Fredrikstad FK 2Åssiden
NT avd 2lørdag13:00
HalsenKråkerøy
NT avd 2lørdag13:00
HønefossFK Eik Tønsberg
NT avd 2lørdag13:00
Mjøndalen 2Pors
NT avd 2lørdag13:00
Sarpsborg 08 2Strømsgodset 2
NT avd 2lørdag13:00
Ørn HortenFollo
NT avd 3lørdag13:00
StaalExpress
NT avd 3lørdag13:00
Start 2Åkra
NT avd 3lørdag13:00
VidarSola
NT avd 3lørdag13:00
MadlaHinna
NT avd 3lørdag13:00
Viking 2Donn
NT avd 3lørdag13:00
VindbjartBrodd
NT avd 3lørdag13:00
Djerv 1919Mandalskameratene
NT avd 4lørdag13:00
FanaFjøra
NT avd 4lørdag13:00
LynFyllingsdalen
NT avd 4lørdag13:00
LyseklosterBjarg
NT avd 4lørdag13:00
Sogndal 2Os
NT avd 4lørdag13:00
ÅrdalFrigg herrer 3 div
NT avd 5lørdag13:00
ByåsenStrindheim
NT avd 5lørdag13:00
MelhusMolde 2
NT avd 5lørdag13:00
OrklaTynset
NT avd 5lørdag13:00
Ranheim 2Aalesund 2
NT avd 5lørdag13:00
SpjelkavikTiller
NT avd 5lørdag13:00
TræffNTNUI
NT avd 5lørdag13:00
VoldaKolstad
NT avd 6lørdag13:00
FinnsnesSkjervøy
NT avd 6lørdag13:00
JunkerenStabæk 2
NT avd 6lørdag13:00
Lokomotiv OsloUllern
NT avd 6lørdag13:00
MelboBodø/Glimt 2
NT avd 6lørdag13:00
MjølnerNordstrand
NT avd 6lørdag13:00
Rana FKSkeid 2
NT avd 6lørdag13:00
Tromsø 2Skånland
Kretsfinalehelg Nordland G13lørdag13.1515.15JunkerenOlderskog
PostNord-ligaen avd 2lørdag14:00
ArendalVard Haugesund
PostNord-ligaen avd 2lørdag14:00
SotraØygarden FK
PostNord-ligaen avd 2lørdag14:00
FramFløy-Flekkerøy
PostNord-ligaen avd 2lørdag14:00
KjelsåsSkeid
Kvalik til 3. divisjon mennLørdag14:0016:00HarstadInnstranda
Kvalik til 2.div KvinnerLørdag14:0016:00SurnadalBlindheim
Kvalik til 3. divisjon mennLørdag14:2016:30BossekopKrokelvdalen
PostNord-ligaen avd 1lørdag15:00
KongsvingerBærum
NM J19Lørdag15:1517:15LynKlepp
Kretsfinalehelg Nordland J15lørdag15.3017.30HalsøyGrand Bodø
Rema 1000-ligaen kvinnerlørdag16:00
FanaAker
1. divisjon kvinnerlørdag16:00
Grane ArendalGjerpen
Eliteserien (kun lyd)lørdag16:0018:00KristiansundTromsø
Rema 1000-ligaen mennlørdag17:00
Tønsberg NøtterøyKristiansand Topphåndball
Ligue 1lørdag17:00
MetzSaint-Étienne
Kretsfinalehelg Nordland G19lørdag18.0020.00JunkerenB&Y il
SHLLørdag18:00-FärjestadFrölunda
Rema 1000-ligaen mennlørdag18:00
Bergen HåndballSandefjord Håndball
NM J19 - SEMIFINALELørdag18.0020.00LSK KvinnerStabæk
Bilsportgallaen 2021Lørdag18:3023:30xx
Ligue 1lørdag21:00
LyonLens
NM BanesyklingSøndag09:0014:00xx
Rekruttmesterskap 2021Søndag11:00
xx
Kretsfinalehelg Nordland G14Søndag11.0013.00MosjøenBodø/Glimt 3
Ligue 1søndag13:00
AngersNice
PostNord-ligaen avd 1søndag13:00
FlorøTromsdalen
PostNord-ligaen avd 1søndag13:00
SenjaHødd
Kretsfinalehelg Nordland G16Søndag13.1515.15Bodø/Glimt 2Selfors
Kvalik 1. divisjon kvinnerSøndag13:5016:00GrandOdd
PostNord-ligaen avd 2søndag14:30
NotoddenLevanger
PostNord-ligaen avd 2søndag14:30
Rosenborg 2Egersunds IK
1. divisjon kvinnersøndag14:45
LevangerRandesund IL
2. divisjon avd. 1 mennSøndag14:5016:00AltaLillestrøm
Ligue 1søndag15:00
BordeauxReims
Ligue 1søndag15:00
MontpellierNantes
Ligue 1søndag15:00
StrasbourgLorient
Ligue 1søndag15:00
TroyesRennes
Kvalik til 4.divSøndag15.0017.00FlisaGjøvik-Lyn2
1. divisjon kvinnersøndag15:30
FjellhammerÅlgård
Kretsfinalehelg Nordland J17Søndag15.3017.30HalsøyGrand Bodø
Rema 1000-ligaen kvinnersøndag15:45
ByåsenLarvik
Rema 1000-ligaen kvinnersøndag16:00
FolloTertnes
Rema 1000-ligaen mennsøndag16:00
NærbøRunar Sandefjord
PostNord-ligaen avd 1søndag16:00
AskerBrattvåg
PostNord-ligaen avd 1søndag16:00
Eidsvold TFFløya
1. divisjon mennsøndag16:00
SandnesFold HK
1. divisjon mennsøndag16:00
Viking HåndballFalk Horten
2.-divisjon avd. 1 kvinnerSøndag15:5517:30Tromsø HKSarpsborg
Ligue 1søndag17:00
BrestAS Monaco
Rema 1000-ligaen mennsøndag17:00
BækkelagetØIF Arendal
Rema 1000-ligaen mennsøndag18:00
FjellhammerElverum
Rema 1000-ligaen mennsøndag18:00
KolstadHaslum
Rema 1000-ligaen mennsøndag18:00
HaldenDrammen
Rema 1000-ligaen kvinnersøndag18:00
OppsalFredrikstad
1. divisjon kvinnersøndag18:00
VoldaHaslum
1. divisjon mennsøndag19:00
FolloCharlottenlund
4. divisjon mennTirsdag18:0020:00Sandnes Ulf 2Ålgård
Mixed zone etter Glimt - SandefjordSøndag19:5520:30

Ligue 1søndag20:45
ClermontMarseille
Studio Glimt etter Glimt - SandefjordSøndag22:0023:00

Kommentarer til denne saken